В Привільському Ліцеї відбулось чергове он-лайн навчання на тему: “Методологія розробки заходів з онлайн-навчання та інструменти дистанційної роботи».
В час пандемії Сovid-19, проєкт
#RobotaДляГромади не може дозволити собі ні самоізоліцію, ані соціальне дистанціювання. Протистояння інфопандемії відбувається завдяки он-лайн навчанню викладачів та партнерів проєкту, і в першу чергу – Привільського Ліцею ( Дптнз Привільський Професійний Ліцей).
Для викладачів та майстрів професійної (професійно-технічної освіти) Луганщини передбачений ряд заходів он-лайн навчання. Перший з них був присвячений вдосконаленню дидактичних компетенцій дистанційної освіти на тему: “Методологія розробки заходів з онлайн-навчання та інструменти дистанційної роботи».
Слід відмітити, що опанування майданчиками комунікацій та навчання вимагає взаємопідтримки та взаємодопомоги.
Тому, педагогічний колектив Привільського ліцею (@Дптнз Привільський Професійний Ліцей) не тільки опановує майданчик ZOOM, але й прагне отримати навички спілкування та навчання за допомогою інших, більш досконалих інструментів.
До честі майстрів Ліцею, карантинні обмеження спонукають педагогів до взаємовиручки. Так, демонстрація виробничих дій та операцій під час он-лайн виробничого навчання, здійснюється двома майстрами, один із яких демонтрує практичний матеріал, а інший – забезпечує відео трансляцію в прямому ефірі завдяки смартфону.
Завдяки опануванню методів дистанційної освіти, карантинні обмеження, викликані пандемією, спонукають колектив Ліцею забезпечувати належний рівень підготовки робітничих кадрів в цей непростий час.
Короновірусу нас не здолати.
==========================================
Проєкт «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську» реалізується РГО «Кремінська бізнес-асоціація» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.