В Пирятині організувати діалог між переселенцями та громадою допомагають волонтери

14 листопада 2015 року, напередодні  Міжнародного дня толерантності в приміщенні Пирятинської районної дитячої бібліотеки активісти і волонтери намагалися створити безпечний майданчик для обговорення ...

Додано:
tviisvit

DSC_1690
В Пирятині організувати діалог між переселенцями та громадою допомагають волонтери

14 листопада 2015 року, напередодні  Міжнародного дня толерантності в приміщенні Пирятинської районної дитячої бібліотеки активісти і волонтери намагалися створити безпечний майданчик для обговорення найважливіших тем і емоційної підтримки для переміщених осіб. Захід пройшов під гаслом «Діалоги порозуміння – в місцеві громади», а ініціювала його проведення Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ».

«Ми спрямовуємо свої зусилля на те, що б посилити розвиток  самодопомоги серед переміщених осіб та підтримувати активність новостворених ініціативних груп серед переселенців в громадах», – говорить керівник проекту Олександр Чепур.

Особливе місце в програмі заходу займали конкурси та розваги для дітей. Вправи проводили тренери Аліна Кравчук та Марина Скиба з Черкас. А до інтерактиву долучились не тільки діти переселенців, які мешкають на Пирятинщині, а і місцеві вихованці будинку дитячої та юнацької творчості.

«Ми упевнені, що подібні об’єднуючи заходи будуть  корисні для учасників. Сподіваємося, що учасники продовжать цей особливий метод роботи з особистісними і суспільними проблемами, організації діалогу між людьми», – стверджує переселенка Юлія Кузовкова.

Для дорослих учасників передбачили анкетування, що б  оцінити найголовніші потреби, вислухати історії, часто дуже емоційні, і отримати негайний зворотний зв’язок, який допомагає розібратися в ситуації і в собі.

На останок волонтери провели майстер –клас з декупажу для початківців «Створи диво своїми руками».  Він об’єднав у спільній творчій діяльності родини внутрішньо переміщених осіб та мешканців міста. Усі матеріали для роботи та участь у майстер-класі були безкоштовними.

Організаційну підтримку також надав Пирятинський районний центр соціальних служб для сім̓ї, дітей молоді. А захід відбувся в рамках проекту «Посилення розвитку самодопомоги серед внутрішньо переміщених осіб та залучення їх до суспільного життя приймаючої громади» за підтримки Європейського Союзу представництва в Україні, що адмініструє громадська організація MART та Британської ради в Україні.

DSC_1648 DSC_1690 DSC_1754


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Мистецтво без бар'єрів: у Тернополі людей з інвалідністю залучатимуть до громадських активностей

Її перспектива: погляд жінок на війну та участь у відбудові

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади