В Сєвєродонецьку студенти обговорили розвиток органів студентського самоврядування

26-27 травня в м. Сєвєродонецьк за ініціативи Студентського братства Луганської області пройшов міжрегіональний форум “Стратегія розвитку органу студентського самоврядування як запорука демократичних ...

Додано:
student.lugansk

DSCN8407
В Сєвєродонецьку студенти обговорили розвиток органів студентського самоврядування

26-27 травня в м. Сєвєродонецьк за ініціативи Студентського братства Луганської області пройшов міжрегіональний форум “Стратегія розвитку органу студентського самоврядування як запорука демократичних перетворень в студентських громадах України».

Учасники форуму, якими стали представники органів студентського самоврядуванняВНЗ Луганської і Донецької областей, вивчали мету та викликивпровадження Стратегії розвитку органів студентського самоврядування у ВНЗ Донбасу, темизаконодавчого ґрунту для роботи студентських організацій на базі вищого навчального закладута вплив органів студентського самоврядування на якість освіти в контексті впровадження Болонської декларації. Для закріплення на практичному рівні, отримані за темами знання опрацьовувались учасниками в групах.

- У своєму повсякденному житті ми кожного дня зіштовхуємося з випадками, коли порушуються наші права, свободи, нас принижують, ображають і т. і. Тобто трапляються досить неприємні ситуації, проблеми, які самому вирішити буває досить важко. Так, нелегко відстоювати свої права та точку зору самому. Існує багато інстанцій, які можуть допомогти вам у цьому. Але, як правило, людина в такій ситуації найчастіше губиться і не знає, до кого звернутися. А якщо вона все ж таки вирішує відстоювати свої права, то навіть важко уявити, скільки сил і нервів їй доведеться витратити. А тепер уявіть собі, що людина, права якої порушені, – це звичайний студент. А якщо приїжджий студент? І ось він у чужому місті (ані мами, ані тата, і навіть бабусі) раптом опиняється у такому скрутному становищі. Саме в такий момент, йому на допомогу повинно прийти – студентське самоврядування. Яке завдяки розробці Стратегії своєї роботи буде ефективним та сильним, – зауважив керівник проекту Олексій Кормілецький.

 DSCN8444

За враженнями учасників кожна тема була цікавою та корисною, а роботи в групах приємно вразили винахідливістю, згуртованістю та взаємодією учасників. Найцікавішою, на думку більшості, стали теми громадського сектору та студентського самоврядування, як складової розвитку громадянського суспільствата впливу органів студентського самоврядування на якість освіти в контексті впровадження Болонської декларації. Також студенти різних ВНЗ обмінювались досвідом та особливостями роботи органів студентського самоврядування у своїх закладах. На основі вивчених матеріалів і напрацювань учасники форуму прийняли рішення, які будуть сприяти розвитку студентського самоврядування, виходячи з особливостей кожного конкретного ВНЗ та слугувати розбудові громадянського суспільства в Україні.

 

Цю діяльність організовано ГО “Студентське братство Луганської області” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходів в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

В "Дії" з'явилась комплексна онлайн-послуга е-Підприємець

Володимир-Волинська громада працює над творенням нової ветеранської політики

Розпочато сезон освітньо-наметових ФРІ-таборів для молоді

Організація стажування молоді в органах місцевого самоврядування: освітній серіал

Як працювати із зумовленими війною кризами в освіті?

«Час діяти, Україно!»: 150 переможців залучать на розвиток громад понад 40 млн грн