В Україні презентували освітній відеокурс для підприємців
Компанія МХП та Благодійний фонд «МХП – Громаді» у співпраці з Державною службою зайнятості презентувала освітній відеокурс для представників бізнесу, де експерти покроково розповідають про всі ...
Додано:
m.hezun
Компанія МХП та Благодійний фонд «МХП – Громаді» у співпраці з Державною службою зайнятості презентувала освітній відеокурс для представників бізнесу, де експерти покроково розповідають про всі ключові аспекти побудови власної справи: від ідеї до пошуку фінансування та подачі звітності.
Освітній відеокурс складається з 10 епізодів тривалістю від 5 до 15 хвилин, під час яких експерти розповідають, де шукати бізнес-ідеї, як писати ефективні бізнес-плани, будувати злагоджені команди, враховувати ризики та маркетингові тенденції. Переглянувши курс, підприємці також дізнаються, де шукати інвестиції для власної справи та як зробити так, щоб грантова заявка отримала фінансування від донорів. Експертами стали представники маркетинг-агенції Grape, компанії МХП, БФ «МХП – Громаді» та Державної служби зайнятості.
Курс підійде підприємцям-початківцям та тим, хто планує започаткувати власний бізнес. За словами Павла Мороза, директора Департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП, освітні відео поєднали експертизу представників бізнесу та БФ «МХП-Громаді», які вже понад 9 років розвивають українські громади через соціальні та грантові ініціативи, а також фахівців Державної служби зайнятості, які теж мають сьогодні актуальні грантові можливості для підприємців.
«Розбудова громад та підтримка громадських ініціатив — один із стратегічних напрямів роботи МХП як соціально відповідального бізнесу. Ми розуміємо, що розвиток громад залежить від малого підприємництва, яке забезпечує місцеві послуги та наповнює бюджети податками. Тому разом із стратегічним партнером БФ «МХП – Громаді» ми підтримуємо мікробізнеси через гранти, навчання та консультації, що сприяє створенню нових робочих місць і розвитку якісних послуг в громадах. Цей освітній курс — одна з платформ, де ми ділимося експертизою з тими, хто прагне змінити своє життя та громади на краще», — зазначив Павло Мороз.
«За статистикою Opendatabot, кожен третій ФОП в Україні припиняє діяльність протягом першого року. Основні причини таких невдач включають нестачу капіталу та відсутність необхідних знань і навичок для ефективного ведення бізнесу. Щоб допомогти підприємцям успішно подолати початкові виклики, ми створили цей курс: він надає важливу інформаційну та консультаційну допомогу, зміцнюючи їхні позиції в конкурентному бізнес-середовищі», — зазначив Олександр Пахолюк, директор БФ «МХП-Громаді».
«Служба зайнятості активно підтримує мікро- та малий бізнес, який створює робочі місця та платить податки. Це частина нашої активної політики зайнятості. Завдяки грантам на власну справу та іншим заходам — навчанню, компенсаційним програмам для роботодавців — ми впливаємо на ринок праці в Україні та робимо його більш ефективним та інклюзивним. Цим відеокурсом разом із МХП ми хочемо підтримати українців, які обирають для себе шлях підприємця», — сказала Юлія Жовтяк, директорка Державної служби зайнятості.
Навчальні відео доступні для перегляду у вільному доступі.
Після перегляду серій усі охочі зможуть пройти тестування і отримати сертифікат, який підтвердить знання та підсилить їхні шанси написати успішну заявку та отримати фінансування в майбутніх конкурсах «Роби своє» від БФ «МХП – Громаді». Нагадаємо, «Роби своє» — програма підтримки малого бізнесу, межах якої підприємці можуть отримати до 100 тис. грн на розвиток власної справи.
БФ «МХП – Громаді» – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 13 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.