В Україні створили благодійну альтернативу валентинкам

Цього року привітати з Днем закоханих можна не лише звичною валентинкою, а й талантівкою — листівкою-зізнанням у любові до таланту, та підтримати цим творчих підлітків, які опинилися в складних ...

Додано:
zholdak.foundation

talantivka_release_04
В Україні створили благодійну альтернативу валентинкам

Цього року привітати з Днем закоханих можна не лише звичною валентинкою, а й талантівкою — листівкою-зізнанням у любові до таланту, та підтримати цим творчих підлітків, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

П’ята частина молоді ні від кого не чує про свій талант, що призводить до невпевненості та виникнення синдрому самозванця. Про це свідчать результати дослідження, проведеного за ініціативи Фундації Дарини Жолдак. 

«Часто саме талановиті люди стають заручниками синдрому самозванця. Виховання і соціум можуть як підтримати, так і похитнути впевненість та самооцінку особи. Тому кожен, хто хоче жити в цивілізованому суспільстві, має підтримувати талановитих людей: прямо вказувати на їхні здібності й таким чином підводити їх до усвідомлення своєї обдарованості», коментує психологиня Юлія Полівода.

Талантівку — зізнання в любові таланту — можна надіслати кожному, чиї здібності, вчинки чи риси характеру надихають або захоплюють. Колезі, бізнес-партнеру, рідній людині, другу, відомій особистості, улюбленому бренду або закладу — будь-кому, чий талант суттєво впливає на ваше життя. 

Листівку вартістю 20 гривень можна замовити на фейсбук-сторінці фундаціїУсі зібрані кошти підуть на допомогу талановитим підліткам у складних життєвих обставинах, яким бракує можливостей для розвитку своїх здібностей. 

«Усвідомлення власних здібностей і подальша їх реалізація залежать від схвалення оточення. Говорімо про талант голосно!» — закликає Марія Артеменко, громадська діячка та керівниця Фундації Дарини Жолдак.

talantivka_algorithm

Ідея створення талантівки хоч і навіяна Днем святого Валентина, однак ця листівка доречна до привітання з будь-якої нагоди. Тож вона буде доступною для замовлення у Фундації Дарини Жолдак постійно, адже про талант, як і про почуття, важливо говорити щодня.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я