В Україні триває проєкт про критичне мислення в еру інформації

У січні 2022 року ГО «Суспільство і право» розпочала реалізацію проєкту «Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери».Метою проекту є підвищення рівня ...

Додано:
prawolviv2016

документи офіс тренінг дослідження
В Україні триває проєкт про критичне мислення в еру інформації

У січні 2022 року ГО «Суспільство і право» розпочала реалізацію проєкту «Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери».

logo1

Метою проекту є підвищення рівня медіаграмотності та критичного мислення серед людей поважного віку. Оскільки бути медіаграмотним та вміти критично мислити в еру інформації та у той час, коли неймовірна кількість новин про пандемію коронавірусу та вакцинацію “атакують” з екранів телевізорів та усіх гаджетів – уже не вибір, а необхідність для кожної людини.

У рамках проекту планується:

– відзняти 5 відеосемінарів на тему медіаграмотності та критичного мислення для людей поважного віку. Експертами наших заходів стануть практичні журналісти та політологи;
– поширення інформаційної брошури «Інформаційна гігієна»;
– організувати та провести триденну Школу критичного мислення та медіаграмотності для представників організацій, що працюють із людьми поважного віку;
– провести інформаційні семінари з критичного мислення та медіаграмотності для людей поважного віку в різних регіонах країни, а саме у Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій, Житомирській, Миколаївській, Сумській, Запорізькій та Донецькій областях;
– підготувати та провести дводенної підсумкову зустріч регіональних партнерів.

Впродовж наступних десяти місяців ми створюватимемо інформаційні матеріали на теми медіаграмотності, готуватимемо матеріали на популярні теми з області права, а також серію інтерв’ю з непересічними особистостями.

Проєкт «Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери» реалізується Громадською організацією «Суспільство і право» і наданий Чорноморським фондом регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Хочемо нагадати, що ви завжди можете писати нам питання, які б хотіли висвітлити на Інформаційній платформі для людей поважного віку “ПРО100″ у формі зворотнього зв’язку, а також у коментарях та повідмоленнях у групі ГО ” Суспільство і право” в Fabebook.


 

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я