В Україні запустили інтерактивну Карту вакцинації

Інструмент запустила громадська організація "Антикорупційний штаб". Вона доступна за лінком vac.shtab.net. За допомогою Карти можно у кілька кліків знайти найближчий до вас пункт вакцинації, ...

Без заголовка
В Україні запустили інтерактивну Карту вакцинації

Інструмент запустила громадська організація “Антикорупційний штаб“. Вона доступна за лінком vac.shtab.net. За допомогою Карти можно у кілька кліків знайти найближчий до вас пункт вакцинації, ознайомитись із статистикою щеплень на ньому та, за потреби, повідомити про порушення.

Карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих території), є повністю безкоштовною, має форму зворотнього зв’язку та можливість повідомити про порушення пов’язані з процесом вакцинації в України. 

“До Антикорупційного штабу регулярно звертаються зі скаргами на порушення в процесі вакцинації. Це і недотримання соціальної дистанції, і вакцинація в порушення етапів визначених МОЗ, і надмірна утилізація вакцин. Відтепер кожен українець отримав змогу побачити існуючі пункти вакцинації та статистику використання вакцин ними, а також залишити повідомлення про порушення, на яке обов’язково відреагують наші юристи” –– зазначив виконавчий директор ГО “Антикорупційний штаб” Сергій Миткалик.

Унікальний функціонал Карти полягає у тому, що вона автоматично рахує можливо втрачені дози вакцини.

Кожен флакон вакцини AstraZeneca, як відомо, містить 10 доз, які можні використати впродовж 6 годин. Невикористані – утилізуються. На основі даних НСЗУ Карта в автоматичному режимі обліковує ймовірно утилізовані дози: як по Україні загалом, так і за кожним окремим пунктом вакцинації. Детальніше про це йдеться у розділі «можливо втрачені дози» на сайті Карти.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»