В Україні з’явиться портал для провайдерів правової допомоги

Яким стане новий сайт «Правового Простору»? Що зацікавить на порталі провайдерів безоплатної правової допомоги (БПД)? Чим будемо «брати», які інновації втілювати, на чому робити акцент?Ці та багато ...

зустріч провайдерів (2)
В Україні з’явиться портал для провайдерів правової допомоги

Яким стане новий сайт «Правового Простору»? Що зацікавить на порталі провайдерів безоплатної правової допомоги (БПД)? Чим будемо «брати», які інновації втілювати, на чому робити акцент?

Ці та багато інших аспектів обговорювали на робочій зустрічі надавачів БПД з питання стратегічного розвитку інформаційно-аналітичного порталу «Правовий Простір», що нещодавно відбулася у київському правовому клубі PRAVOKATOR. Команда ресурсу мала на меті сформулювати консолідоване уявлення про розвиток інформаційно-аналітичного порталу «Правовий Простір» та систематизувати очікування провайдерів до його контенту.

Директорка ІРЦ «Правовий Простір» Наталя Бімбірайте презентувала учасникам зустрічі стратегію ребрендингу та контент-концепцію порталу. Ідея створення першого в Україні ресурсу, який має стати єдиним рупором безоплатної правової допомоги, викликала бурхливу дискусію.

зустріч провайдерів (6)

На фото: Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини  та  Наталя Бімбірайте, директорка ІРЦ “Правовий Простір”.

 

Провайдери ділилися думками, очікуваннями та ризиками, пов’язаними з появою нової платформи. При цьому полеміку завжди вдавалося направити в конструктивне русло. Зійшлися на одному: незалежному та незаангажованому інформаційно-аналітичному ресурсу для надавачів БПД однозначно бути. Адже саме тут провайдери зможуть ділитися кращими практиками, читати якісну аналітику та дізнаватися про закордонний досвід. А провайдери з інших країн – знайомитися з результатами роботи українських колег. Наразі в нашій країні такого ресурсу не існує.

зустріч провайдерів (10)

На фото: Микола Сіома, директор Української Фундації Правової Допомоги та Ольга Гальченко, представниця МФ “Відродження”, координаторка програми “Права людини та правосуддя”.

 Учасники дискусії домовилися про повторну зустріч, адже слід обговорити ще дуже багато питань. Тож робота над ребрендингом «Правового Простору» триває.

 

зустріч провайдерів (4)

Щиро вдячні за плідну дискусію виконавчому директору ГС «Мережа правового розвитку» Євгену Полтенку, представниці Міжнародного Фонду «Відродження», координаторці програми “Права людини та правосуддя” Ользі Гальченко, директору Координаційного центру з надання правової допомоги Олексію Бонюку, начальнику управління розвитку людських ресурсів та інформаційної технології у сфері надання БПД Координаційного центру Сергію Кучеруку, директору Української Фундації Правової Допомоги Миколі Сіомі, виконавчому директору Української Гельсінської спілки з прав людини Олександру Павліченку, виконавчому директору ГО «Експертний центр з прав людини» Юрію Бєлоусову, координаторці проектів ІРЦ «Правовий простір» Людмилі Чванько та редакторці «ІРЦ «Правовий Простір» Олені Орловій.

Фото: Олена Орлова, Людмила Чванько

Публікація підготовлена в рамках проекту «Розвиток інституційної спроможності порталу «Правовий простір» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення