В Запоріжжі поліція та школярі спілкувались про безпеку в громаді

12 вересня за ініціативи ГО "Запорізька правозахисна група" пройшли інформаційна зустріч школярів Запоріжжя з представниками патрульної поліції "Діалог заради безпеки" в рамках реалізації проекту ...

Додано:
zpg05

IMG_0042
В Запоріжжі поліція та школярі спілкувались про безпеку в громаді

12 вересня за ініціативи ГО “Запорізька правозахисна група” пройшли інформаційна зустріч школярів Запоріжжя з представниками патрульної поліції “Діалог заради безпеки” в рамках реалізації проекту “Поліція та громади: спільні дії на захист безпеки в Запоріжжі”.

Під час заходу учасники обговорили діяльність поліції, її повноваження, ключові проблеми безпеки громади та важливість безпеки дітей, протидію булінгу в школах, створення безпечного середовища в громадах.

Під час зустрічі поліцейські відповіли на питання та розповіли про повноваження патрульної поліції при порушеннях порядку, спокою та добросусідства; як реагувати коли бачиш порушення прав дітей, розповіли як повинна будуватись взаємодія з поліцією, яка покращить ситуацію з безпекою для самих людей та громади. Особливу увагу приділили фактам, коли члени сім’ї знущаються одне над одним чи чинять будь-яке насильство. Для вирішення цих проблем також варто звертатись у поліцію за номером 102, сектор ювенальної превенції чи службу у справах дітей (якщо причетні діти) або ж повідомити свого дільничного.

 

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання