В Запорізькому районі понад 1000 підлітків отримали нові практичні знання

Протягом червня-жовтня 2024 року на вільній частині Запорізької області  впроваджувався освітньо-мотиваційний проект для молоді та підлітків “Табір мрій і нових можливостей”. Організатором даного ...

спортивно-оздоровче свято
В Запорізькому районі понад 1000 підлітків отримали нові практичні знання

Протягом червня-жовтня 2024 року на вільній частині Запорізької області  впроваджувався освітньо-мотиваційний проект для молоді та підлітків “Табір мрій і нових можливостей”. Організатором даного комплексу виступив ГО “Фонд розвитку можливостей” за підтримки БФ “Разом для України”.

Понад тисяча учнів та студентів ряду постраждалих тергромад взяли участь в освітньо-практичних та спортивно-оздоровчих активностях на базі партнерських укриттів й облаштованих закладів – проходили тренінги з особистісного та фінансового розвитку, опановували ази з першої долікарської та першої психологічної [само]допомоги, практикувалися в створенні корисних речей і написанні соціальних проектів, експериментували в творчості та кулінарії, волонтерили по місту й змагалися в спортивно-оздоровчих активностях. 

- Особисто я після ряду таких заходів визначилася зі своїми подальшими профорієнтацією та стилем життя – ділиться учасниця проекту Марина з Енергодару, – спільно з новими друзями та подругами ми вирішили відкрити власну невеличку майстерню прикрас в форматі соціального підприємництва, частина прибутку з якого піде на культурне озеленення пустирів по Запоріжжю. 

Всього протягом проекту відбулися 192 комплексні освітньо-практичні заходи, а також, додатково, 3 спортивно-оздоровчі змагання.”Найтоповішими” видами творчості в учасників проекту виявилися розпис імбирних пряників, створення брелоків і робота з деревом. 

- Основна частина нашої групи з Бердянську та Василівки, – ділиться учасник ініціативної групи “Хвостики” Ярослав, – попросили в організаторів проекту якось цікаво об’єднати соціальну користь і роботу з матеріалами, й нам на черговому занятті запропонували створити кото-будиночки для профільного притулку й ми з іншими друзями радо погодилися. 

Що цікаво, – жодне з таких комплексних занять не пройшло без позитивних емоцій та приємних подарунків. 

- Дуже круто, що не зважаючи на майже постійні обстріли Запоріжжя та району, не дивлячись на погані новини, молодь і підлітки хочуть розвиватися та покращувати оточуючий світ, і, само собою, велетенське “дякую” команді “Razom”, партнерам і нашим тренер(к)ам за неймовірну підтримку юних змінотворців – підсумував керівник проекту – Олександр Кахай.


Тематика публікації:                                 

Останні публікації цього розділу:

У Києві відбулася прем’єра документалки “Перемоги 118” – про удар росії по будинку в Дніпрі

Черкащина приймала представників територіальних громад Чернігівщини та Київщини

«Захистити дітей». Стартує загальноукраїнський психологічний тренінг для батьків

Запрацювала онлайн-платформа для військовослужбовців зі здобуття знань з права збройних конфліктів

Боротьба з туберкульозом: Уряд затвердив нову стратегію медичної допомоги на 2024–2026 роки

Презентовано документальну стрічку "Харківський Намет – серце спротиву"!