Вчителі Мукачевщини проходять супервізії в рамках проєкту “Шкільний медіаційний патруль”

Із настанням літа діяльність в рамках проєкту "Шкільний медіаційний патруль" не завершилася. Активно тривали інші активності, а головна з ни - супервізійний супровід вчителів. Дуже скоро їм необхідно ...

Додано:
Natalia_Krivoruchko

cf93aefdf8acd2af75e919b712784421
Вчителі Мукачевщини проходять супервізії в рамках проєкту “Шкільний медіаційний патруль”

Із настанням літа діяльність в рамках проєкту “Шкільний медіаційний патруль” не завершилася. Активно тривали інші активності, а головна з ни – супервізійний супровід вчителів. Дуже скоро їм необхідно буде впровадити у життя знання, отримані під час проходження тренінгів в своїй щоденній роботі.

З метою пропрацювання своїх побоювань, ризиків майбутніх активностей для школярів – ВПО та місцевої громади, були проведені індивідуально – групові супервізії.

“Цей досвід супервізій був для мене новим та цікавим. Сам по собі процес медіації спрямовується на попередження конфліктних ситуацій, а супервізія допомогає фахівцям долати власні побоювання та переживання щодо реалізації нових підходів у навчальному процесі. Звичайно, специфіка цієї супервізії в тому, що розглядаються потенційні конфлікти між ВПО та місцевими школярами. І загальне завдання для групи – це збалансувати стан прагнення до нового, подолати страхи щодо цього нового в своїй діяльності”, – ділиться Ірина, 41 рік, ВПО, клінічна психологиня.

“Звісно, є побоювання. Адже ми впроваджуємо медіаційні патрулі вперше. Я з радістю проходила і тренінг, і тепер присутня на супервізії. Сподіваюся, що нам дуже допоможе в роботі Положення про медіаційний патруль у школі. В цілому, практика супервізій для фахівців дуже корисна”, – доповнює пані Крістіна, учителька.

У нагоді стане і розроблене “Положення про діяльність медіаційного патруля” в школах міста Мукачево.

Програма “Єднання заради дії” впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» та за підтримки Державного департаменту США. IREX має 25-річний досвід роботи в Україні, в тому числі безпосередню роботу з ВПО, міністерствами, представниками ЗМІ та місцевими громадами для підтримки ВПО в Україні. Основна мета програми - посилення стабілізації України через сприяння інтеграції ВПО, підвищення згуртованості громад, надання всебічної підтримки щодо розробки місцевих та національних планів для зменшення вразливості груп ВПО.

 

Цей матеріал став можливим в межах програми “Єднання заради дії”, що втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ГО “Платформа Суспільної Взаємодії” та необов’язково відображає поглядиIREX та Державного департаменту США.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Уповноважений Президента з питань санкційної політики: на першому місці зброя, на другому – санкції

Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: громади Рівненщини обмінювалися досвідом

Презентовано звіт про впровадження програм відновлення постраждалого житла в Одеській громаді

ZDOROVI спільно із USAID забезпечили рівненську лікарню апаратами для вакуумної терапії ран

Як стати патронатним вихователем – презентація з актуальними змінами

Українські переселенці отримали екологічне житло у Хмельницькому