Вчителів іноземних мов перенавчать онлайн

Понад 20 тисяч українських вчителів іноземних мов підготують до викладання у Новій українській школі (НУШ) до кінця літа.Вчителів, які викладатимуть у перших класах, навчать новим програмам та ...

Додано:
cpa_result

nov1-768x460
Вчителів іноземних мов перенавчать онлайн

Понад 20 тисяч українських вчителів іноземних мов підготують до викладання у Новій українській школі (НУШ) до кінця літа.

Вчителів, які викладатимуть у перших класах, навчать новим програмам та методикам у рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки та Британської Ради в Україні.

На сьогоднішній день вже підготовлено 169 тренерів, які навчатимуть понад 17 тисяч вчителів англійської, близько 1,2 тисячі вчителів німецької та 300 вчителів французької.

Заплановано, що вчителі прослухають 80 годин онлайн-курсу та пройдуть очне навчання обсягом у 24 години.

 Як розповіла експертка проекту “Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ”, який реалізує Центр Ейдос за підтримки програми U-Lead Вікторія Топол, застосування нових методів та підходів краще сприятиме вивченню іноземної мови та зацікавить кожну дитину.

 “Вчителів навчають активним методам роботи з учнями, на противагу відомим з радянських часів «прочитати і перекласти». Також навчання проходять 22 тисячі класних керівників і з огляду на це, підготовка вчителів-предметників є дуже важливою”, – підкреслила Вікторія Топол.

 За її словами учні мають бачити нові методики і на окремих уроках, зокрема іноземної мови.

 “Якщо вчитель іноземної мови буде не готовий, дитина відчуватиме дисонанс і гірше сприйматиме ці роки. Іноземна мова за старими методиками може здатись їй нецікавою, що знизить ефективність навчання”, – додала Вікторія Топол.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я