Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді: артшвейний профіль
30 травня 2024 року відбувся наш 4 вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді», де в центрі обговорення був АРТШВЕЙНИЙ ПРОФІЛЬ.Цього разу піднімали питання ...
Додано:
powerreform
30 травня 2024 року відбувся наш 4 вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді», де в центрі обговорення був АРТШВЕЙНИЙ ПРОФІЛЬ.
Цього разу піднімали питання важливості «арт» складової швейних коворкінгів, та розбиралися, які складові перетворюють звичайну шкільну майстерню на коворкінг.
Детальніше познайомимо вас із нашими спікерами:
Ірина Титаренко – керівниця артшвейного коворкінгу «Швейка» на базі Пирятинського ліцею. Пані Ірина розповідала про деталі діяльності коворкінгу на базі школи. Як поєднати навчання з комерційними та соціальними проєктами, як стабільно допомагати війську та реалізовувати екологічні ініціативи? Про це все знають у Пирятинському артшвейному коворкінгу.
Микола Василенко – директор Пирятинського ліцею ділився досвідом впровадження артшвейного коворкінгу на базі школи: як правильно поєднувати навчальні плани із заняттями, які виникають труднощі та як заохочувати дітей працювати в майстерні.
Валентина Крімер – керівниця швейного коворкінгу в Городоцькому ліцеї 4. Пані Валентина розповідала, як знайти джерела для створення коворкінгу в школі, адже за бажання можливо все! У коворкінгу в Городку займаються як учні, так і дорослі, які часто діляться своїм досвідом з дітьми. Важлива сьогодні волонтерська складова теж присутня, адже учні шʼють подушки для військових госпіталів.
Катерина Шеремета – студентка, яка почала власну справу завдяки шкільному коворкінгу. Катерина розповіла власну історію успіху: коли почався карантин, вона була змушена повернутися з Києва до рідного Городка. Там почала відвідувати коворкінг і настільки захопилася цим заняттям, що вирішила створити власний бренд і шити одяг на замовлення. Сьогодні Катя веде свій блог, де розповідає про всі деталі створення одягу та продаж власноруч створені речі.
Олена Горобець – керівниця швейного коворкінгу «Вулик» в м. Кропивницький. «Вулик» є міжшкільний ресурсним центром, тобто на заняття туди приходять діти зі всіх шкіл міста. Вони навчаються не лише шити, але й проходять профорієнтаційну практику зі спеціалістами. Важливо наголосити, що як у «Вулику», так і в інших артшвейних коворкінгах немає жодного гендерного поділу. Хлопці та дівчата з однаковими цікавістю та завзяттям працюють за швейними машинками. «Вулик» також є потужним волонтерським осередком. Після занять з дітьми туди приходять усі небайдужі жителі міста та шʼють речі для наших військових. Цей процес не зупиняється уже 2 роки і масштаби виготовленого вражають.
До нашого вебінару також доєднався Сергій Дятленко – експерт з питань освіти, а модерували розмову традиційно експерти нашого проєкту – Маркіян Дацишин та Іван Савицький.
Запис вебінару, методичні матеріали та презентації ви можете знайти за посиланнями:
«Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді» (АРТШВЕЙНИЙ) 30.05.2024.
«Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді» (САДОВИЙ)23.05.2024
«Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді» (КУЛІНАРНИЙ). (16.05.24)
Перший вебінар із циклу «Два роки діяльності шкільних коворкінгів у Пирятинській громаді»(09.05.24)
Видання:
“РОЗБУДОВА ЛАНЦЮЖКІВ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ В ЕКОНОМІЦІ ПИРЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ”
ШКІЛЬНІ КОВОРКІНГИ У ПИРЯТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ
ВИДАННЯ “ШКІЛЬНІ КОВОРКІНГИ ЯК ІНСТРУМЕНТ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ПІД ЧАС ВІЙНИ”
Презентації спікерів вебінару за посиланням:
Дякуємо всім учасникам нашого заходу. Ваша присутність та активна участь є дуже важливими для нас.
Приєднуйтесь до 5 вебінару про винахідницькі коворкінги, що відбудеться 6 червня (реєстрація). Аби не пропустити важливу інформацію, слідкуйте за анонсами на наших сторінках. До зустрічі!
Нагадуємо, що вебінари проводяться за підтримки ГО «Інститут Громадянського Суспільства» у партнерстві з Пирятинською міською радою за підтримки Європейського Союзу у межах проєкту «Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та еко-орієнтованого зростання»