Велопарад дівчат проїхав київськими вулицями

У суботу, 9 липня 2016 року, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат ...

велопарад дівчат 2016
Велопарад дівчат проїхав київськими вулицями

У суботу, 9 липня 2016 року, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала Асоціація велосипедистів Києва.

Велопарад дівчат має на меті популяризувати велосипед як зручний і практичний засіб пересування в Києві, зробити велосипедисток більш видимими та допомогти сісти на велосипед тим, хто досі не може на це наважитися.

Велопарад дівчат уже став доброю традицією в Києві. Асоціація велосипедистів проводить його щороку, починаючи з 2010 року. Ми відзначаємо збільшення велосипедистів у столиці, але наш підрахунок показує, що дівчат серед них досі мало — від 12 до 20%, залежно від дня тижня. Це свідчить про те, що місто сприймається як небезпечне для велосипедистів. У Києві досі багато викликів для велосипедистів, але їздити по місту реально, якщо дотримуватися правил дорожнього руху і зберігати спокій на дорозі”, – пояснила координаторка Велопараду дівчат і директор Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

Цього року Асоціація велосипедистів Києва провела Велопарад дівчат під назвою #наближаюАмстердам. “У європейських містах серед людей, що використовують велосипед як транспорт, популярний стиль СycleChic. Дослівно це перекладається як “велошик”, але на практиці означає не  екстравагантний чи гламурний одяг, а їзду на велосипеді у повсякденному вбранні. Цей стиль попуряризує вуличну моду та використання для поїздок по місту  звичайних міських велосипедів (сітібайків) на противагу велоспорту. Ми хочемо змінити стереотип про типового київського велосипедиста як хлопця у велоформі або спортивному одязі та показати столиці, що їздити на велосипеді можна комфортно та стильно!”, – розповіла учасниця і одна з веловедучих Велопараду дівчат, дизайнер Романа Рубан.

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала Асоціація велосипедистів Києва.Veloparad_divchat_Kyiv_AVK_2

Фото Євген Безродний / Асоціація велосипедистів Києва

Упевненість у пересуванні колон Велопараду дівчат по Києву забезпечили мотоциклісти з “Мотохелпу”. Партнерами Асоціації велосипедистів Києва в підготовці Велопараду дівчат стали виробники міських стильних велосипедів Streetster, веломагазиниVeliki.ua, SuperVel, BikeMaster, Velobazar.com, “Помаранчевий ровер”, веломайстерня Veloprostir, майстерня декору Mak Deco і клуб “Южный берег Киева”, в якому Велопарад дівчат завершився вечіркою з пляжною дискотекою, розіграшами та подарунками.

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала Асоціація велосипедистів Києва.У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову.

Фото Антон Сінкевич

Джерело: Асоціація Велосипедистів Києва.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я