Від активістів до амбасадорів інтересів жителів сіл
Такий шлях розпочали місцеві громадські активісти та депутати у «Школі громадянської дії» в рамках ініціативи «Радсадівська гармонійна громада» у сесійному приміщенні сільської ради.На першому ...
Додано:
frgn
Такий шлях розпочали місцеві громадські активісти та депутати у «Школі громадянської дії» в рамках ініціативи «Радсадівська гармонійна громада» у сесійному приміщенні сільської ради.
На першому навчанні 27 січня 2022 р експертка ФРММ та методистка коаліції «Громадська Префектура» Тетяна Золотухіна:
- Ознайомила з можливостями інструментів місцевої демократії;
- Презентувала стан їх наявності у Радсадівській ТГ;
- Запросила зацікавлені сторони ТГ до їх формування як місцеві НПА:
«Громадські ради при органах місцевого самоврядування, органи самоорганізації населення, громадські слухання, місцеві ініціативи, ОСН, е-петиції є інструментами, що пропонує національне законодавство амбасадорам та Статут у Вашій ТГ для захисту інтересів жителів у діалозі з владою.
Їх застосування у ТГ стане можливим лише після розробки та прийняття відповідних рішень радою, виконкомом, сільським головою. Також доцільним є розміщення згідно вимог законодавства усіх проєктів рішень та місцевих НПА на офіційному сайті ТГ.
Саме це діагностував наш громадський аудит.
«Громадська префектура» запрошує громадськість разом з депутатами у робочу групу.
Ми разом напрацюємо рекомендації та пакет потрібних громаді проєктів нормативно-правових актів!»
Презентація першого дня навчання.
Загалом, у програмі наступного січневого навчання Школи – залучення грантових ресурсів для діяльності АМБАСАДОРІВ.
Запрошуємо місцевих депутатів, активістів сіл ТГ у Школу!
У програмі наступного навчання Школи – тренінг з залучення грантових ресурсів для діяльності «ЕКО-АМБАСАДОРІВ».
Нагадуємо, що протягом 2022 року випускники Школи реалізують відповідні ініціативи в рамах Стратегії громади, що модернізується.
Запрошуємо місцевих депутатів, активістів сіл ТГ, учасників громадських ЕКО-ініціатив, зокрема погодження з ТПВ і благоустрою у Школу!
У програмі весняної Школи:
- З’ясування ключових проблем на шляху до гармонійної, спроможної громади.
- Опанування таких інструментів демократії участі у місцевому розвитку як громадські ради, слухання, експертиза/аудит, місцева ініціатива, е-петиція, ОСН та інші.
- Проєктний менджмент та залучення ресурсів для громадянських ініціатив.
Протягом 2022 року за коуч — підтримкою партнерської ініціативи випускників Школи підготують, знайдуть ресурси та реалізують відповідні ініціативи.
Реєстрація учасників за посиланням.
Докладніше про Школу на радіо UA;Миколаїв
З питань участі у партнерської ініціативі звертатись до Олени Вартанян.
E-mail [email protected]. ТЕЛ: (0512) 47-38-79
Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
Діяльність відбувається за підтримки проєкту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.
EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.
Реалізація довготермінової партнерської ініціативи видобувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 2.07.2021р між ФРММ та Радсадівською сільською радою.