Перша літня школа проектного менеджменту відбулась на Харківщині

Як правильно описати проблему, на розв’язання якої спрямована проектна пропозиція? Як чітко, конкретно та зрозуміло сформулювати мету та задачі проекту? Як зробити свою проектну пропозицію ...

Харків
Перша літня школа проектного менеджменту відбулась на Харківщині

Як правильно описати проблему, на розв’язання якої спрямована проектна пропозиція? Як чітко, конкретно та зрозуміло сформулювати мету та задачі проекту? Як зробити свою проектну пропозицію конкурентоспроможною? І на ще багато «Як … ?» шукали відповіді учасники Першої літньої школи проектного менеджменту Харківщини.

Захід організовано Інститутом сталого розвитку та Регіональним центром міжнародних проектів і програм за підтримки та активного сприяння нетехнічного компоненту проекту «Інститут газу нетрадиційних джерел» та Британської Ради в Україні.

Постійні відвідувачі готельного комплексу «Парк Рост Клаб» (Зміївський район, Харківська область) активно гомоніли між собою: поряд відбувається щось несподіване! То дорослі люди посеред готелю водять кола, то вишукуються у дві «змійки» та вітаються один з одним, розповідаючи один про одного, то із всілякого непотрібу будують мости. Спостерігаючи за цими вправами-руханками, мешканці комплексу не бачили головного, що відбувалось у конференц-центрі: а тут кипіла, шкварчала та парувала справжня кухня проектного менеджменту.

Напружений графік літньої школи передбачав собою 8 взаємопов’язаних сесій, що побудовані за принципом: від ідентифікації проблеми – через формування мети, задач, побудову стратегії реалізації – до, безпосередньо, реалізації проекту. Тренерами Першої літньої школи проектного менеджменту стали Станіслав Ігнатьєв – директор Регіонального центру міжнародних проектів і програм, виконавчий директор Інституту сталого розвитку, Олег Кулініч – заступник директора Регіонального центру міжнародних проектів і програм, доцент Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, Діана Баринова – керівник Харківського регіонального офісу сприяння реформ, голова Правління Польсько-Української аграрної асоціації та Лілія Ричкіна – викладач кафедри практичної психології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, аспірант Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.

Під час Літньої школи учасники дізналися для чого територіальним громадам необхідні стратегії розвитку та міжнародні проекти, як за допомогою міжнародних проектів залучати кошти для розвитку громад, як потрібно визначати пріоритети розвитку об’єднаних територіальних громад, а також де брати ресурси для розвитку громад. Учасники школи під керівництвом модераторів вчилися працювати в команді, формувати мету та задачі проекту, стратегію реалізації проекту та грамотно складали бюджети своїх проекту.

Результатом Першої літньої школи проектного менеджменту стали розроблені проектні пропозиції, що стосуються розв’язання локальних соціально-економічних проблем конкретних територіальних громад Харківської області. Проектні команди були сформовані як за територіальним принципом, так, і враховуючи професіональну приналежність учасників тренінгу – представників місцевих громад Харківської області. Передбачається, що у подальшому, дані проектні пропозиції стануть основою для реалізації проектів у громадах, представники яких приймали участь у літній школі.

Джерело : За матеріалами прес-служби Регіонального центру міжнародних проектів і програм


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Новобілоуська громада розробила План свого відновлення

Як відновлюється культурне життя в Новобілоуській громаді на Чернігівщині

Для прокурорів розробили три дистанційні курси у сфері кримінального правосуддя

Батьки за Україну без тютюну та нікотину: лідери думок закликають захистити дітей від тютюнової епідемії

ZDOROVI долучились до обговорення викликів медичної системи в умовах війни на Форумі власників та керівників медичного бізнесу

В Україні вперше утеплять багатоквартирний будинок екоматеріалами за естонською технологією