Відбулась онлайн презентація волонтерського проєкту Волонтерський центр ТНПУ

В рамках реалізації проєкту #УчастьВдії відбулась он-лайн презентація волонтерського проєкту Волонтерський центр ТНПУ. Зустріч відбувалсь під час щотижневої підтримки ВПО, які системно і постійно ...

Додано:
Pavlo Fedyk

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Відбулась онлайн презентація волонтерського проєкту Волонтерський центр ТНПУ

В рамках реалізації проєкту #УчастьВдії відбулась он-лайн презентація волонтерського проєкту Волонтерський центр ТНПУ. Зустріч відбувалсь під час щотижневої підтримки ВПО, які системно і постійно проводить команда Волонтерський центр ТНПУ за вмілої координації Іван Каплун (дивись світлини).

Волонтерський Центр ТНПУ, створений спільними рішеннями профспілкових організацій Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка – викладачів та співробітників і студентів та аспірантів, і в своїй діяльності керується власним Положенням.

Волонтерський центр ТНПУ розробив і користується власною системою обліку та розподілу гуманітарної допомоги вразливим спільнотам.

Стратегічний учасник партнерства «Стійкість для громад. #СдГ» – Волонтерський центр ТНПУ є одним із 15 волонтерських штабів, які працюють у Тернополі для надання гуманітарної допомоги визнаних, що визнано міською владою міста. Волонтерський центр надає гуманітарну допомогу регулярно, проте зосереджений на підтримці «своїх» ВПО– за місцем попереднього проживання, але й не відмовляють нікому із потребуючих.

Іван Каплун в режимі онлайн діалогу розповів про історію та цінності Волонтерського центру, його здобутки та можливості – починаючи від роздачі гуманітарної допомоги та підтримки ліками до чисельних актів турботи про захисників:  

Сьогодні команда волонтерів, спільно з іншими партнерами, в тому числі – “Стійкість для громад. #СдГ” працюють над розвитком системних консультацій для вразливих спільнот, проведенням навчальних та менторських заходів, організацією діалогів та краудсорсінгових проєктів. Фактично у волонтерської спільноти виокреслюється ще одна напрямна діяльності – предметна та результативна підтримка звільненим/прифронтовим спільнотам на Запоріжжі, Слобожанщині, Таврії, Донбасі.

Довідково:

*****

В рамках реалізації проєкту завершується опитування – конкурс вибору обладнання для Центру стійкості вразливих спільнот. У читачів цього матеріалу, є ще можливість висловити власну точку зору тут.:

*******

Ще однією новиною минулого тижня є отримання для #БібліотечкаВолонтераГромадськогоАктивістаВПО примірників “Методичні матеріали щодо розроблення програм комплексного відновлення території громад” та “Аналітичний звіт “Сендайська рамкова програма зменшення лих як інструмент сталого розвитку: особливості застосування у мирний та воєнний час”, розроблені та надіслані Благодійним Фондом “Право на захист”, за що їм – щира вдячність. Вочевидь ці напрацювання згодяться для наших проєктів підтримки #ЗвільненіГромади.


 

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я