Відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016)

Минулого тижня у найкомфортнішому місті України на базі одного з провідних технічних вищих навчальних закладів відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016). ...

ВСОРТ-2016
Відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016)

Минулого тижня у найкомфортнішому місті України на базі одного з провідних технічних вищих навчальних закладів відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016).

Відкриття стартувало з вітального слова ректора Вінницького національного технічного університету професора Володимира Грабка. Червоною стрічкою у вітальному слові ректора лунав заклик до учасників олімпіади щодо саморозвитку в цій важливій для нашої держави галузі економіки! Володимир Віталійович запевнив учасників у надзвичайній важливості проведення таких інтелектуальних змагань і побажав перемоги найсильнішим і найдостойнішим.

На адресу оргкомітету надійшов вітальний лист очільників виконавчої і представницької гілок влади Вінницької області, який було проголошено головою журі олімпіади, завідувачем кафедри радіотехніки, професором Олександром Осадчуком .  Голова журі  також відзначив значну підтримку олімпіади зі сторони спонсорів компанії «Київстар» – Генеральний спонсор, «Мелексіс» – Головний спонсор, «Діаком» – Головний партнер та Інформаційних партнерів.

Представник департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Калетник, запевнив учасників та організаторів у всебічній підтримці керівництва обласної державної адміністрації і побажав їм чудового перебування на теренах Вінниччини.

Голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи, професор Сергій Павлов коротко окреслив наукові здобутки факультету радіотехніки, зв’язку та приладобудування та залучивши одного з учасників шляхом жеребкуванням обрав варіант цьогорічного завдання на олімпіаді.

Заключне вітання для учасників, організаторів, членів журі та гостей пролунало від відповідального секретаря ВСОРТ-2016 Коваля Костянтина, який зачитав вітальний лист від Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України зауважив, що зі сторони оргкомітету щорічно учасникам олімпіади, членам журі та супроводжуючим представникам вищих навчальних закладів пропонуються нові різноманітні цікаві позаконкурсні змагання та заходи а також насичена розвиваюча програма в рамках проведення ВСОРТ-2016.  Тож урочисте відкриття це лиш початок інтенсивного і насиченого інтелектуального змагання! В перший день учасники ВСОРТ-2016 після виконання основного завдання, в межах екскурсійної програми відвідали  наукове-виробниче підприємство “ВТН» ,  товариство з обмеженою відповідальністю «Промавтоматика Вінниця» та Iсторико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму (с. Коло-Михайлівка).

ВСОРТ-2016

ВСОРТ-2016

Наступного ранку студенти взяли участь в практичному турі розробок на платформі Arduino, в якому прийняло участь більшість команд учасниць. Цього року шляхом жеребкування студентам випало реалізовувати пристрій вимірювання опору (омметр), на що в них було 100 хвилин та 30 хвилин для захисту своїх результатів. Перше місце в цьому етапі здобули Національного університету „Львівська політехніка”, друге місце – команда Одеського політехнічного університету, 3 місце – Національного університету України „Київський політехнічний університет”. Фоторепортаж практичного туру – http://photo.vntu.edu.ua/album/47

http://photo.vntu.edu.ua/album/48

http://photo.vntu.edu.ua/album/48

Відразу по завершенню напруженого і виснажливого практичного змагання студенти мали змогу перевести дух та відпочити на цікавій презентації головного спонсора цьогорічного радіотехнічного змагання компанії “Melexis” – на тему презентації “Можливості співпраці із компанією “Мелексіс”. Багатьох учасників зацікавили пропозиції та можливості компанії “Melexis”. Продовження роботи стало оголошення попередніх підсумків, пояснення завдань з кожної з п’яти дисциплін та проведення апеляції. По завершенню цього завершального етапу офіційного заліку на студентів чекав, ще одна можливість продемонструвати власні результати практичного застосування теоретичних знань з радіотехніки взявши участь в конкурс-виставці. Традиційно в цьому змаганні взяли участь студенти Вінницького національного технічного університету, Вінницького технічного коледжу та радіоаматори Вінницької області. Кращі роботи були відзначені призами. Фоторепортаж конкурс-виставки – http://photo.vntu.edu.ua/album/48

http://photo.vntu.edu.ua/album/49

http://photo.vntu.edu.ua/album/49

Надзвичайно цікавим та пізнавальним для радіотехнічної юні, супроводжуючих команд та членів журі був виступ-презентація Ігоря Єрещенко (головного архітектора мережі компанії „Київстар”) – „Мережі мобільного зв’язку: розвиток технологій”. Компанія „Київстар” черговий раз підтримала Всеукраїнську студентську олімпіаду з радіотехніки та виступала Генеральним спонсором цьогорічного радіотехнічного змагання. Фоторепортаж – http://photo.vntu.edu.ua/album/49

Завершальною урочистою частиною стало нагородження переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016). Всі учасники олімпіади отримали сертифікати учасників, а переможці отримали грамоти та цінні подарунки від спонсорів. Переможець ВСОРТ-2016 від компанії „Київстар” отримав сучасний смартфон, а від компанії „Melexis” класику радіотехнічної думки книгу „Искусство схемотехники” та брендовані: дистанційний вимірювач температури та флеш пам’ять. 

1 місце

Демчина Юрій Олександрович — Національний університет «Львівська політехніка»

2 місце

Абдирахман Нурболат Хайруллаули — Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова

Горбатенко Максим Сергійович  — Вінницький національний технічний університет

3 місце

Мордюк Вадим Ігорович — Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова

Оринбек Рамазан Оринбекули — Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова

Сауляк Сергій Анатолійович — Вінницький національний технічний університет 

Командний залік (позаконкурсний):
1 місце

Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова

2 місце

Вінницький національний технічний університет

Національний університет «Львівська політехніка»

3 місце

Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

Фоторепортаж урочистого закриття – http://photo.vntu.edu.ua/album/50

Крім того, цього року традиційно за підтримки департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації в межах студентської олімпіади для майбутніх абітурієнтів було проведено дистанційну дослідну олімпіаду з радіотехніки (ДДОРТ-2016), в якій цього року зареєструвалось більше 400 учасників. Новим заходом цього року став науковий семінар наукової школи професорів Осадчуків на тему: „Радіоінформаційні пристрої на основі транзисторних структур з від’ємним опором”.

Оргкомітет висловлює слова вдячності Інформаційним партнерам журналам „Радиоамтор” та „Chip NEWS Украина” за інформаційну підтримку. Також, надзвичайно важливим для стимулювання та сприяння становлення молодих дослідників є підтримка їх починань та талантів. Організація і проведення олімпіади на високому рівні було б не можливим без вагомої підтримки соціально відповідальної компанії та лідера телекомунікаційного ринку України Генерального спонсора компаніїКиївстар”. А також головного партнеру компанії – „Melexis” та головного партнеру компанії – „Diacom”.

Джерело: Оргкомітет Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки ВСОРТ-2016


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я