Відеоролик про залучення громадян до формування бюджетів
Якщо ви бажаєте брати активну участь в розвитку вашого міста, цікавитеся питанням бюджету, а саме, на що конкретно місцева влада витрачає гроші, до вашої уваги короткі відео-уроки від ГО «НОВА ...
Додано:
НОВА Енергія
![Diclaimer_Maria](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/11/Diclaimer_Maria-1024x576.png)
Якщо ви бажаєте брати активну участь в розвитку вашого міста, цікавитеся питанням бюджету, а саме, на що конкретно місцева влада витрачає гроші, до вашої уваги короткі відео-уроки від ГО «НОВА Енергія».
Презентуємо ролик з серії «Бюджетні процеси у доступному та інформативному форматі», в якому на простому прикладі розказано про залучення та участь громадян у процесі формування бюджетів. Тож прогляньте і поділіться цим відео з іншими.
Відеоролик створено у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу».
Всі ролики є у вільному доступі, тож зрозуміти бюджетні процеси буде не складно.
Бюджет – це просто!