Відеоролик про Запоріжжя «К Запорожцам» – ініціатива на тему міської історії
Відеоролик про Запоріжжя «К Запорожцам» - соціальна ініціатива учасниці «Студій живої історії» Анни Стукало з Запоріжжя. Командою проекту було відзнято динамічний ролик про міську історію Запоріжжя. ...
Додано:
insha osvita
Відеоролик про Запоріжжя «К Запорожцам» – соціальна ініціатива учасниці «Студій живої історії» Анни Стукало з Запоріжжя. Командою проекту було відзнято динамічний ролик про міську історію Запоріжжя.
Метою ініціативи є привернення уваги мешканців Запоріжжя до небанальної історії міста, спонукання до вивчення, збереження та розвитку її надбань. Проект полягає у створенні анімаційного ролика, побудованого на незвичних для запорожців історичних образах та символах. Ролик було знято на 12 локаціях. Серед цікавих локацій – споруди періоду розбудови Соцміста, архітектурний спадок менонітів та те, що залишилось від старого Олександрівська.
Побачити результати проекту можна буде з 6 по 8 листопада в Рівному, під час міжнародного фестивалю іншої освіти “Історія. Ідеї. Інновації”.
Протягом фестивалю буде можливість ознайомитись з успішними інструментами та методами роботи з локальними громадами. А також познайомитесь з ініціаторами змін з України, Польщі та Білорусі, і знайти для себе натхнення для нових форматів роботи з історією, cпільнотами та містом.
«Студії живої історії» – це програма неформальної освіти молоді та підтримки її громадських ініціатив в напрямку альтернативного пізнання історії, пошуку порозуміння та формування історичного наративу. В рамках цієї програми молодь розвиває критичний аналіз історичних подій та конструктів, в умовах відкритого діалогу та чесного переосмислення минулого вчиться примиренню та відповідальному оповіданню історії, досліджує історію в контексті родини, міста і країни в цілому. Через власні ініціативи в своїх громадах учасники отримують поштовх до саморозвитку та нові «живі» знання.
Ця програма реалізується в Україні організацією “Інша освіта” у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог заради змін».