Відновлення інфраструктури разом з БУР: пошук ініціативних груп

Протягом 10-ти років громадська організація випрацьовувала унікальні методики волонтерських будівничих активностей. Мова йде про БУР-табір — волонтерський табір, що складається мінімум із одного ...

Додано:
Tanet

Віднови свою громаду
Відновлення інфраструктури разом з БУР: пошук ініціативних груп

Протягом 10-ти років громадська організація випрацьовувала унікальні методики волонтерських будівничих активностей. Мова йде про БУР-табір — волонтерський табір, що складається мінімум із одного заїзду тривалістю 7-10 днів, та про БУР-чик — локальну волонтерську акцію. 

Тож співпраця із БУР — це можливість створити молодіжний центр, облаштувати укриття в школі, відновити старе приміщення, щоб створити там рекреаційний простір для ветеранів, сформувати затишний простір для роботи волонтерів/-ок, розібрати завали будинків тощо. А разом із тим здобути цінний досвід взаємодії з молоддю, навчитись активізовувати її та залучати до проєктів.

Після заповнення заявки на співпрацю команда БУР відбере ініціативні групи та самостійно визначить і запропонує їм тип активності (БУР-табір або БУРчик).

Хто може подати заявку?

До участі запрошуються ініціативні команди, готові працювати разом з БУР. Для цього не обов’язково мати власну громадську організацію – важливі ваша мотивація та прагнення змін. На початку співпраці БУР організовує навчання для команд, де пояснює всі етапи проєкту, від комунікацій до фінансової звітності, тож відсутність досвіду не є проблемою.

Молодь: пріоритет надаємо громадам, де не менше 500 осіб — люди віком від 14 до 35 років. Інформацію про кількість населення серед відповідної вікової групи можна отримати, подавши запит у відповідний орган місцевого самоврядування. Наша мета — розвивати довіру та відповідальність серед української молоді, тому важливо, щоб у вашому населеному пункті вона була :)

Соціальна інфраструктура: основний фокус на відновлення будівель, важливих для громади – школи, реабілітаційні центри, громадські інклюзивні простори, молодіжні центри, лікарні, пожежні станції та інші об’єкти соціального значення.  

Масштаби робіт: протягом волонтерської активності складно втілити масштабні проєкти (наприклад, будову помешкання з нуля тощо). Подумайте, наскільки реально реалізувати проєкт силами волонтерів/-ок. Можна зробити косметичний ремонт чи зібрати вуличні меблі, однак майже нереально встановити  вентиляційну систему для усього укриття чи відновити пошкоджений дах.

Злагодженість команди або готовність до її формування: організація активності вимагає чіткого розподілу обов’язків: комунікації, волонтерський менеджмент, фінансова звітність тощо. Важливо, щоб кожен член команди був готовий брати на себе відповідальність за певний процес.

Де і як подати заявку?

Для подачі заявки заповніть форму за покликанням

Дедлайн подачі: 6 січня.

Контактна інформація: Анастасія, проєктна менеджерка БУР: [email protected]

 

ДОВІДКА: Будуємо Україну Разом  — це громадська організація, яка формує  довіру та відповідальність серед української молоді задля її участі в розвиткові демократичної України. Для цього ми співпрацюємо з громадами й активістами та реалізовуємо соціально важливі проєкти. БУР заснували у 2014-му році, як відповідь на початок війни в Україні. З того часу громадська організація розвивалась та масштабувала свій вплив. Так, за 10 років діяльності команда залучила до волонтерства близько 9 тисяч молодих людей з України та різних куточків світу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Балтська громада розпочала роботу над стратегією розвитку: результати установчого засідання

Відбулася установча зустріч із розроблення змін до стратегії розвитку Вишнівської сільської територіальної громади

У Херсоні відкрили новий центр психосоціальної підтримки

Добрянська громада формує свій соціально-економічний профіль

Як проходить процес відбудови/відновлення в Запорізькій області