Відтепер підлітки можуть отримати підтримку психологів онлайн

На порталі SupportME почав працювати чат, у якому підлітки та їхні батьки можуть безкоштовно та анонімно отримати поради психологів, відповіді на проблемні питання та психологічну підтримку у ...

SupportME запуск консультацій
Відтепер підлітки можуть отримати підтримку психологів онлайн

На порталі SupportME почав працювати чат, у якому підлітки та їхні батьки можуть безкоштовно та анонімно отримати поради психологів, відповіді на проблемні питання та психологічну підтримку у складний період.

Мета проекту SupportME — заснування в українському онлайн-просторі безпечного та комфортного місця для підлітків, яким потрібна допомога та підтримка.

Наразі консультації надаються з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Окрім консультації спеціаліста, підлітки та їхні батьки знайдуть на порталі SupportME корисні статті, які допоможуть дізнатися більше про те, що коїться у житті 13-17-літніх українців та як з цим справлятися, а також контакти найближчих Клінік, дружніх до молоді.

Психологи-експерти проекту:

  • Людмила Сабадаш, менеджер денного центру «Право на здоров’я». Стаж роботи у соціальній сфері 13 років, великий практичний досвід в організації та здійсненні соціальної роботи з кризовими категоріями сімей з дітьми, з молоддю, яка опинилася в складних життєвих обставинах та має соціальні небезпечні захворювання. Це професійна діяльність, яка допомагає людям подолати особистісні та соціальні труднощі завдяки підтримці, корекції та реабілітації. Людмила пройшла шлях від соціального працівника проектів з профілактики, тестування на ВІЛ, виявлення та лікування — до менеджера денного центра «Право на здоров’я».
  • Крістіна Мжельська, психолог-консультант, кризовий психолог, графолог, фізіогноміст. Стаж роботи 7 років. До неї звертаються за індивідуальним психологічним консультуванням молодь, підлітки та їхні батьки у кризових та конфліктних ситуаціях. Виконує психологічну та графологічну діагностику для молоді та підлітків у конфлікті із законом. Проводить сталі закриті психологічні групи для підлітків та молоді.
  • Інна Закалюк, психолог-консультант, гештальт терапевт. Стаж роботи 15 років. До неї звертаються підлітки й батьки за індивідуальними та груповими консультаціями. Допомагає підліткам зрозуміти себе та зміни свого настрою, знайти спільну мову з батьками та покращити стосунки з однолітками. Також допомагає у виборі майбутньої професії. Підтримує, якщо підліток важко переживає складну ситуацію, наприклад, розлучення батьків, втрату близької людини. Веде групи взаємодопомоги для ВІЛ-позитивних дітей та підлітків.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я