Влада і громадськість – як основний напрям діяльності

В Сумській області активно проводиться моніторинг місцевих політик в рамках проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського ...

Додано:
Anna Borysova

BST-Суми
Влада і громадськість – як основний напрям діяльності

В Сумській області активно проводиться моніторинг місцевих політик в рамках проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства.”

Проєкт реалізовується в кожній з 24 областей України БО БФ “Стабілізейшн Суппорт Сервісез” за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

В рамках проєкту в кожній області є координатор/ка, які співпрацюють з місцевими волонтерами (організаціями та громадськими активістами), які проводять моніторинг.  Координатор /ка є ментором, які навчають інструментам моніторингу місцевих політик, консультують та допомагають з розробкою звіту.

В Сумській області головним партнером стала громадська організація “Сумське громадське коло”, яку очолює Чернявська Ніна Василівна.  Організація була створена 23.03.2015 року та функціонує на теренах Сумської області. “Сумське громадське коло” являє собою об’єднання з 17 місцевих громадських організацій та ініціатив, основними напрямками ядіяльності яких є запровадження принципів та цінностей демократичного суспільства.

Підвищення ефективності взаємодії влади і населення є головою метою багатьох соціальних проектів шляхом просвітницької, інформаційної та консультативної діяльності. В рамках проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”  активісти досліджують місцеві політики Недригайлівської, Липоводолинської, Лебединської, Річківської, Шалигінської та Степанівської ОТГ Сумської області.  Для цього на голів ОТГ було розіслано запити на доступ до публічної інформації, що стосується управлінських рішень на місцях та виділених коштів на протидію з пандемією, спричиненою COVID-19.

Наступним кроком буде аналіз відповідей та узагальнення заходів, які використовує влада на локальному рівні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?