Волонтери передали сучасні моноблоки міському кол-центру у Миколаєві

Працівникам міського відділу обробки звернень громадян «Колцентр 1588» передали десять моноблоків для покращення координації з волонтерськими штабами та розширення можливостей обробки запитів про ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

Міський кол-центр у Миколаєві
Волонтери передали сучасні моноблоки міському кол-центру у Миколаєві

Працівникам міського відділу обробки звернень громадян «Колцентр 1588» передали десять моноблоків для покращення координації з волонтерськими штабами та розширення можливостей обробки запитів про допомогу.

Техніку придбали за підтримки міжнародних партнерів.

Міський кол-центр у Миколаєві

«Це вже друга партія ІТ-обладнання для технічного переоснащення міського кол-центру, який в умовах війни щодня обробляє до трьох тисяч звернень про допомогу. Для покращення його координації із волонтерськими штабами та розширення можливостей обробки запитів, які надходять від людей, ми забезпечили десять операторів новим комп’ютерним обладнанням. Паралельно з цим ми розробляємо інші інструменти комунікації з миколаївцями, які мають підвищити ефективність служби», – каже Євген Гомонюк, комунікаційний менеджер проекту.

Десять моноблоків передали для роботи 10 операторів міського кол-центру. Окрім запитів про допомогу служба з обробки звернень громадян опрацьовує велику кількість заявок про усунення аварійних ситуацій та скарг від громадян.

«Кол-центр працює цілодобово. Всі бази даних запису заявок і реагування на них лише в електронному форматі. Також незалежно від того, чи працюють оператори кол-центру в організованому офісі або віддалено, їм необхідні комп’ютери для забезпечення доступу до віртуальної АТС та інших інструментів взаємодії з заявниками під час роботи з вхідними та вихідними дзвінками», – каже Олена Булавка, начальник відділу обробки звернень громадян «Колцентр 1588» Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради.

Міський кол-центр у Миколаєві

Міський кол-центр у Миколаєві

В рамках проекту також ведуться роботи з розробки інформаційного чат-бота (для Viber та Telegram) для розподілення запитів по категоріях та надсилання їх до відповідного оператора, відповідального за розповсюдження гуманітарної допомоги та медикаментів, реєстрацію на евакуацію, компенсацію за зруйновані будинки, пошук зниклих безвісти, реєстрацію ВПО тощо. Ці заходи допоможуть підвищити ефективність роботи кол-центру більш ніж у два рази. Після того, як чат-бот буде розроблений, оператори буде надано навчання щодо його використання. Завдяки цій діяльності кол-центр підвищить свою ефективність.

Ініціативу реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я