ВПО Миколаївщини можуть отримати психологічну допомогу

У межах реалізації проекту «Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Миколаївської області» громадською організацією «Громадська платформа»  розпочато надання  психологічної ...

Додано:
gromplatf

У межах реалізації проекту «Сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громадах Миколаївської області» громадською організацією «Громадська платформа»  розпочато надання  психологічної допомоги для ВПО місцевих громад Миколаївщини на базі громадського центру сприяння реінтеграції ВПО.

ВПО відчувають тривогу, трапляються панічні атаки, часто вони близькі до депресії чи навіть на межі, саме тому важлива психологічна підтримка. 

У громадському віртуальному центрі працює психолог, який надає психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам, дана допомога є безкоштовно. Консультації будуть надаватися у форматі відео, телефонної розмови або в текстовому листуванні чи при офлайн зустрічі. Окрему увагу буде приділено дітям до 18 років, які стали свідками бойових дій та отримали сильну психоемоційну травму. 

Безкоштовні консультації для мешканців, яким тривожно і хто не може самотужки впоратись з переживаннями у зв’язку із повномасштабною війною росії проти України є дуже важливими.  Також під час консультацій буде здійснено профілактику емоційного вигорання в умовах довготривалого стресу, встановлено та підтримано продуктивний контакт з особами та родинами ВПО.

Для запису на консультації напишіть листа на електронну адресу [email protected] або зателефонуйте за номером +38 050 623 35 04.

Проєкт впроваджується  ГО ​​«Громадська платформа» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

 IMAGE 2022-10-30 09:04:18

 




Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я