ВПО та місцеві мешканці отримали безкоштовну правову допомогу на Запоріжчині

Віртуальний центр правового захисту мешканців Запорізької області та внутрішньо переміщених осіб працює вже четвертий місяць за ініціативи ГО «Запорізький правозахисний центр».Юристи центру надають ...

Додано:
zpg05

тренінг, воркшоп, майстер клас, навчання, освіта
ВПО та місцеві мешканці отримали безкоштовну правову допомогу на Запоріжчині

Віртуальний центр правового захисту мешканців Запорізької області та внутрішньо переміщених осіб працює вже четвертий місяць за ініціативи ГО «Запорізький правозахисний центр».

Юристи центру надають первинну правову допомогу для тимчасово переміщених з територій Донецької, Запорізької та Херсонської областей українців, зокрема людям старшого віку та людям з інвалідністю.  

Загалом за час роботи було надано 1009 консультацій для мешканців з міст Запоріжжя, Широке, Оріхів, Гуляйполе, Пологи, Степногірськ та інших населених пунктів області. Найбільш популярні запити: оформлення соціальної допомоги ВПО, виплата заробітної плати на окупованих територіях, питання звільнення на окупованих територіях, оформлення статусу ВПО, дії у разі втрати документів та нотаріальні дії під час воєнного стану.

«Протягом всіх місяців проєкту ми відчували великий запит громадян на правові питання, пов’язані з соціальною допомогою, вирішенням питань роботи та заробітної плати на окупованих територіях. Завдяки роботі юристів та досвіду вирішення подібних ситуацій з 2014 року в Україні, вдалось допомогти та вирішити актульні проблеми великій кількості людей, зокрема вимушено переміщеним особам», – коментує керівник проєкту В. Черніков.

 

Проєкт «Безкоштовна правова допомога ВПО та вразливим верствам населення у Запорізькій області» реалізує ГО «Запорізький правозахисний центр» за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.

292497000_601313088243635_6664647532196932772_n


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Зібрали для Вас нові вакансії тижня у громадському секторі

Стійкість у єдності та взаємодії: у Тернополі відбувся Всеукраїнський форум громадянського суспільства

У Житомирі розпочнуться навчальні модулі у Школі підтримки малого та середнього бізнесу

У Львові відбулась зустріч соціальних працівників проекту Emergency Appeal фонду Карітас

У Дрездені відкрилась виставка "Гра в імітацію"

Представники 11 організацій з Херсону та області навчалися антидроновій безпеці