Впровадження європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі на території Полтавської обл.

Завдяки розвитку і взаємодії, міжрегіональної співпраці Регіональний  фонд підтримки підприємництва по Полтавській області спільно із  Львівською  громадською  організацією «Центр досліджень ...

Додано:
Nina Kuzmenko

Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України» на території Полтавської області.
Впровадження європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі на території Полтавської обл.

Завдяки розвитку і взаємодії, міжрегіональної співпраці Регіональний  фонд підтримки підприємництва по Полтавській області спільно із  Львівською  громадською  організацією «Центр досліджень місцевого самоврядування» за підтримки Європейського Союзу розпочав реалізацію проекту “Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України.

Враховуючи досвід роботи РФПП по Полтавській області  у впровадженні  підприємницьких проектів у вищезазначеній сфері починаючи з 2013  року успішно реалізовано бізнес проект із організації роботи  сортувального комплексу з сортування твердих  побутових відходів (ТПВ), забезпечення санітарного та  епідемічного благополуччя сільського населення міста Лубни Полтавської області, також розроблено та затверджено рішенням сесії Лубенської міської ради  концепцію  поводження з побутовими відходами щодо організації  роботи  пунктів прийому  втор сировини. Даний  комплекс дозволяє не тільки відібрати втор сировину за яку платять, а й різко знизити об’єм залишків твердих побутових відходів (ТПВ) , які підлягають захороненню і най головне знизити шкідливий вплив відходів на навколишнє природне середовище та мешканців сільських територій.

Вже в січні 2018 року відбудеться вступна конференція, до участі в якій запрошуються всі партнерські організації проекту, представники міст (Львів, Ужгород, Харків, Миргород, Херсон, Запоріжжя, Одеса), ЗМІ, експерти та громадські активісти, які наділені потенціалом, щоб допомогти Україні імплементувати екологічні норми Угоди Про Асоціацію. На вступній конференції буде створено робочу групу проекту для координації спільної діяльності для досягнення мети проекту, що складатиметься з представників організацій, які є партнерами проекту.

Партнерська організація в Польщі: Краківська Асоціація Управителів Нерухомістю.

Партнерська організація в Литві: Литовська Асоціація муніципалітетів.

Основні партнерські організації:

в Західній Україні: Громадська спілка «Львівська асоціація власників житла і управителів житловою нерухомістю», Львівське регіональне відділення Асоціації Міст України, Ужгородський осередок «Спілки власників житла України», Асоціація ОСББ «Містечко»;

в Південній Україні: Одеський житловий союз, Всеукраїнська екологічна ГО «МАМА-86», Вознесенська міська ГО «Агентство економічного розвитку», Херсонська Обласна ГО «Регіональна рада підприємців»;

в Східній Україні: Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Полтавській області .Фонд власників житла «Сприяння», Громадська спілка «Запорізький ресурсний центр «КРУГ».

Контакти організації партнера Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області, генеральний директор Ніна Кузьменко  тел./факс: 0532 603 077,  E-mail: [email protected] 

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив