Вийшов другий сезон Rights Now! Podcast

Запрошуємо послухати всі 5 епізодів Rights Now! Podcast. Другий сезон традиційно записаний на фестивалі 21 Docudays UA під час події правозахисної програми Rights Now!. У ньому розмірковуємо про нас ...

Додано:
Docudays UA

RN_pdcst_24-2
Вийшов другий сезон Rights Now! Podcast

Запрошуємо послухати всі 5 епізодів Rights Now! Podcast. Другий сезон традиційно записаний на фестивалі 21 Docudays UA під час події правозахисної програми Rights Now!. У ньому розмірковуємо про нас теперішніх та про нас майбутніх, про ідентичність, зовнішню комунікацію зі світом та нові виклики, які треба проговорити всередині суспільства.

Перший епізод у другому сезоні про те, як говорити з іноземцями, аби бути не просто почутими, а зрозумілими. Своїми думками та досвідом діляться: Олександра Матвійчук, правозахисниця, лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року; Наталія Панченко, продюсерка й активістка; кінорежисерка Оксана Карпович. Модераторка — Ангеліна Карякіна, журналістка й авторка документального кіно 

Безпека — пріоритет України на довгі роки. Про те, як нам захищатися зараз та убезпечитись після перемоги, говоримо у другому епізоді Rights Now! Podcast. Павло Клімкін, український дипломат і глава МЗС України у 2014–2019 роках, та Олександр Мусієнко, військово-політичний експерт і керівник «Центру військово-правових досліджень», обговорюють безпековий договір та стійкість у продовженні війни. Модераторка — Юлія Тимошенко, інтерв’юерка, ведуча серії візійних інтервʼю «Що далі?» від Ukraїner.

Людський капітал — найцінніший ресурс, завдяки якому Україна існує та функціонує зараз та розвиватиметься після війни. У третьому епізоді Rights Now! Podcast говоримо про те, як забезпечити роботу майбутнього: робочі місця та економічну можливість, з одного боку, та комфорт фахівців — з іншого. На питання журналістки Софії Середи відповідають Олександр Гладун, заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. Птухи, та Валерій Пекар, економіст, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ.

Якими ми будемо після війни? Що зміниться, що зміцниться, а чого позбудемося? Який ми матимемо запит як нація: на безпеку і мир чи на українство та самостійність? Віталій Портніков, публіцист, письменник та журналіст, став гостем четвертого епізоду Rights Now! Podcast. Ми поговорили про місце України на політичній мапі світу, про агресивно налаштовані автократії та демократії, які до останнього залишаються осторонь (як США у Другу світову), про наше завдання на найближчий час, а також про те, що час після війни буде зовсім трошки щасливим, але дуже діяльним. Модераторка — телеведуча і блогерка Яна Брензей.

Завершує цикл розмов п’ятий епізод Rights Now! Podcast, у якому ми говоримо про повернення Донецької та Луганської областей, не тільки територіально, а й у культурному та ментальному вимірах. Ми шукаємо відповіді на два найгостріші питання: чому так сталося, що Росії вдалося вдертися у голови людей зі східних регіонів, та як інклюзивно Україні впровадити культурну та історичну реінтеграцію. Наші гості тісно пов’язані з Донбасом як із містом дитинства та об’єктом дослідження: Олексій Мустафін — публіцист, історик, медіаменеджер та автор книжки «Перлини в степу. Розмови про минуле українського Півдня»; Максим Віхров — журналіст, письменник та автор книги «Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу». Модератор розмови — журналіст Євген Павлюковський.

Rights Now! Podcast — це спільний проєкт Docudays UA та Radio SKOVORODA, записаний під час 21-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини на основі подій правозахисної програми Rights Now!

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я