Визначено переможців літературного конкурсу «Богуславська мініатюра»

Днями завершився конкурс прозових творів «Богуславська мініатюра» 135-річчя переїзду Марка Вовчка до Богуслава. За його умовами, до 20 серпня 2020 року учасники мали подати будь-який прозовий твір ...

Богуславська мініатюра
Визначено переможців літературного конкурсу «Богуславська мініатюра»

Днями завершився конкурс прозових творів «Богуславська мініатюра» 135-річчя переїзду Марка Вовчка до Богуслава. За його умовами, до 20 серпня 2020 року учасники мали подати будь-який прозовий твір обсягом до 1350 друкованих знаків, де згадувався б Богуслав. Таким чином, конкурсна комісія отримала 13 творів – есеїв, оповідань, новел, притч, казок, серед яких визначила шість переможців. Умовам конкурсу відповідало 12 із них, тож вони і змагалися між собою за перемогу.

Журі конкурсу "Богуславська мініатюра"

Журі конкурсу “Богуславська мініатюра”

Журі у складі журналіста, письменника, дизайнера Віталія Ніщименка, літературознавиці, кандидата філологічних наук Марини Гогулі, вчительки зарубіжної літератури Оксани Волинець обрали трьох переможців – Мар’яну Луцик з твором «Богуславські янголи», Михайла Казмірчука з новелою «Пиріг з яблуками» та Оксану Журавльову з есеєм «Ніколи не відвідуй Богуслав». Відзнаку засновників конкурсу – садиби зеленого туризму «Два коти» отримали Анна Стулень з притчею «Дідусь» та Богдан Козійчук з оповіданням «Два карасі». Крім цього, у соціальній мережі Facebook з допомогою вподобайок або коментарів під кожним з опублікованих у групі «Богуславська мініатюра» творів, читачі могли обрати свого переможця. Найбільше голосів отримало оповідання Інеси Мельник «Літня історія».

У конкурсі брали участь автори з усієї України – з Києва, Чернігова, Львова та Львівської області, богуславців серед авторів цього року не було. Переможці отримали призи від садиби «Два коти», літературної спільноти «Екзистенц_і_я» та Музею історії Богуславщини.

Організатори літературного конкурсу планують продовжити його і наступного року.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я