Як CBAM вплине на торгівлю України з ЄС, – аналітичне дослідження

Як запровадження механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM) вплине на торгівлю України з ЄС, – Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» опублікував аналітичне дослідження цього ...

Додано:
racse

pexels-olya-kobruseva-7247399
Як CBAM вплине на торгівлю України з ЄС, – аналітичне дослідження

Як запровадження механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM) вплине на торгівлю України з ЄС, – Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» опублікував аналітичне дослідження цього питання. Завантажити дослідження можна за посиланням: https://bit.ly/policy_paper_CBAM

261216472_6703354463038973_3170412173973703400_n

Дослідження включає зміст контексту та причин запровадження CBAM, аналіз запропонованого механізму в цілому, оцінку пов’язаних викидів парникових газів та їх очікуваної вартості по кожній групі товарів, що імпортуються до ЄС з України.

Автори дослідження – Андрій Андрусевич, міжнародний експерт із правової охорони довкілля, член правління та старший аналітик Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля”, та незалежний експерт Олексій Хабатюк.

«Вуглецеве коригування імпорту – це неминучий інструмент майбутньої системи вуглецевого ціноутворення у світі, – зазначив Андрій Андрусевич під час презентації дослідження. – Будь-яка країна, яка запровадить дієву систему вуглецевого ціноутворення, зіткнеться із необхідністю вуглецевого коригування імпорту. Тому якщо Україна хоче бути учасником міжнародної торгівлі, актуальність цього питання буде тільки посилюватися».

Завантажити дослідження можна за посиланням: https://bit.ly/policy_paper_CBAM. Також за посиланням https://bit.ly/3D9SUzG доступний відеозапис дискусії «CBAM: загроза для бізнесу чи шанс на декарбонізацію?».

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Кінотерпія для емоційного інтелекту, самопізнання та критичного мислення дітей Березанки

Зриваючи квіти, весну не зупинити: відбулася акція на підтримку трансгендерних людей

Оголошено закордонний етап НК «Благодійна Україна»: «Благодійна Німеччина – Україні»

Громадяни – в центрі прийняття рішень: стартувала унікальна програма для ОМС про участь у врядуванні

Результати діяльності Робочих груп з безпеки та відновлення у Білозерській та Нововоронцовській громадах

Плани відновлення та розвитку громад готуються, однак не затверджуються, — попередні результати «REPAIR Ukraine»