У селі Рудьківка на Чернігівщині створюють освітньо-креативний еко-простір
Як правило, в українських лікарнях, поліклініках, закладах соціального догляду люди не отримують усіх послуг, які відповідають їх фізіологічним, психологічним, соціальним, духовним потребам. ...
Додано:
Franek
Як правило, в українських лікарнях, поліклініках, закладах соціального догляду люди не отримують усіх послуг, які відповідають їх фізіологічним, психологічним, соціальним, духовним потребам. Переважно так є тому, що фахівці та громадяни використовують свій потенціал, а також користуються своїми можливостями та правами лише частково.
«Тому проводяться в усіх регіонах України різноманітні навчальні заходи, переважно – для лідерів громадських організацій, фахівців сфери охорони здоров’я та соціального захисту та родичів тяжкохворих», — розповідають представники благодійної організації «Асоціація за демократичне майбутнє», яка була створена у 2011 році з метою розвитку демократії і покращення соціальної політики в Україні.
«На заходах ми дізнавалися та розповідали, які права мають тяжкохворі, як їх захистити, як впливати на зміни «знизу», як організувати сервіси «з нуля», як розробити соціальний проект і так далі», — заявили у благодійній організації «Асоціація за демократичне майбутнє».
Усього за 2011-2018 р. проведено понад 100 навчальних заходів, у тому числі і міжнародних стажувань, участь у яких прийняли понад 2100 учасників.
У різний час фахівці благодійної організації «Асоціація за демократичне майбутнє» співпрацювали з Посольством США в Україні, Міжнародним фондом «Відродження», Посольством Канади в Україні, Посольством Великої Британії в Україні, Програмою «Польська поміч» та іншими.
Більшість активних учасників постійно зверталися з проханням про подальше навчання. Команда постійно збільшувалася і зростала.
Одночасно, у 2009 р. розпочато будову будинку у с. Рудьківка Бобровицького району Чернігівської області.
«Часто нам доводилося прокидатися ще вдосвіта і розпочинати черговий трудовий день… А вертатися додому в сутінках… Але до вересня 2018 р. ми встигли своїми руками розбудувати дім, розчистити ділянку від кущів і дерев, обладнати каналізацію, замінити старі паркани на нові, посадити нові кущі та дерева, заснувати та закрити унікальний Музей української дошки J, завести свійські тварини, провести консерваційні роботи по збереженню старої хати 1945 р. – побудови, де також планується проведення заходів, отримати безцінний досвід розведення шиншил, навчитися жити в сільській місцевості… А також взяти участь у десятках навчальних заходів, надати сотні соціальних консультацій, видати два десятки публікацій, набрати, скинути, знову набрати і знову скинути і знову набрати зайві кілограми, отримати безліч цінних порад від чудових людей… І розпочати проведення наших заходів на цій території», — діляться представники благодійної організації «Асоціація за демократичне майбутнє».
Автор: Галина Кулик, керівник проектів БО “Асоціація за демократичне майбутнє”
Довідково: Благодійна організація «Асоціація за демократичне майбутнє» була створена у 2011 р. з метою розвитку демократії і покращення соціальної політики в Україні.