Як не потрапити в трудове рабство

У Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг, присвячений запобіганню трудового рабства.У заході взяли участь безробітні, адже саме ця категорія ...

Додано:
kobzar

DSC00485
Як не потрапити в трудове рабство

У Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг, присвячений запобіганню трудового рабства.

У заході взяли участь безробітні, адже саме ця категорія осіб є вразливою до попадання в ситуації торгівлі людьми, пов’язані з трудовою експлуатацією. 

В якості тренера виступив голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», фундатор громадської платформи «Тренінговий центр прав людини» Юрій Чумак. Правник провів заняття, в ході якого були розглянуті наступні питання:

  • причини трудової міграції;
  • ознаки та види торгівлі людьми;
  • як розрізнити торгівлю людьми від інших правопорушень;
  • відповідальність за торгівлю людьми;
  • рекомендації щодо того, як уникнути трудового рабства.

Також особи, що перебувають на обліку у філії Центру зайнятості, були проінформовані про можливості отримання правової допомоги, гарантованої державою, зокрема у сфері зайнятості.

Для присутніх був продемонстрований тематичний відеоряд, надані роздаткові матеріали.

Наостанок тренер поділився контактами єдиного контакт-центру БПД (0 800 213 103), безкоштовної національної гарячої лінії з запобігання торгівлі людьми, що адмініструється за підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні (527 та 0 800 505 501) та цілодобової телефонної лінії організації «Ла Страда – Україна» (116-123 та 0 800 500 35).

По завершенні заходу всі бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Зауважимо, що захід було проведено в рамках ініціативи Чугуївської правозахисної групи «Системне забезпечення правових потреб місцевих територіальних громад Харківщини та Станично-Луганського району Луганської області», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?