Як у волинських громадах вчителі, батьки та учні долучаються до покращення шкільного життя

У липні цього року Павлівська та Торчинська громади приєдналися до проєкту Волинського Інституту Права «Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді». Одне з його завдань – ...

DSC_0551
Як у волинських громадах вчителі, батьки та учні долучаються до покращення шкільного життя

У липні цього року Павлівська та Торчинська громади приєдналися до проєкту Волинського Інституту Права «Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді». Одне з його завдань – напрацювання Планів з розвитку освіти.

В понеділок, 19 жовтня, у Павлівці та Торчині відбулася презентація результатів опитувань батьків, учнів та вчителів щодо різних сторін освітнього процесу.

DSC_0486

 «На першому етапі цієї ініціативи ми вивчали фінансовий та інституційний стан освітньої мережі ОТГ, знайомилися зі школами і деякими колективами. Після цього проводили анкетування учнів, батьків та вчителів. Вони мали можливість висловити свою думку щодо стану освітнього середовища, якості оцінювання, рівня управління. Ми опрацювали всі анкети, проаналізували та презентували їх результати», – розповідає  експерт з питань освіти Сергій Пазюк.

DSC_0497

Присутні на заходах вчителі, директори та представники сільських рад уважно слухали представлену інформацію. Адже почути щирі думки щодо покращення шкільного життя – цінні знання, які можна використати для розвитку освітніх закладів. Особливу увагу учасники опитування звертали на потребах закупівлі потрібної техніки, облаштування спортивних залів, збільшення кількості позакласних гуртків.

«Надалі директори мають організувати обговорення цих опитувань у своїх школах та передати їх результати робочим групам з напрацювання Планів розвитку освіти у Павлівській та Торчинській громадах. Представники цих робочих груп (посадовці сільських рад, директори вчителі, активні батьки) мають з’ясувати, які освітні проблеми в цих ОТГ існують та запропонувати своє бачення їх вирішення», – зазначає Пазюк.

 DSC_0555 

DSC_0488

Всі їх напрацювання будуть враховані під час розробки вищезгаданих Планів.

Важливо також, що під час презентації опитувань присутні звернули особливу увагу на питання дистанційного навчання в умовах поширення коронавірусу. Зокрема, мова йшла про те, що потрібно вдосконалювати навички вчителів у цьому напрямку. Тому, в майбутньому Волинський Інститут Права організує навчальні тренінги для педагогів Павлівської та Торчинської ОТГ, що допоможуть їм покращити  знання про роботу в дистанційному форматі.

Довідково:

Проєкт «Діалог, як інструмент порозуміння та ухвалення рішень у громаді» реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки Програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи