Як волинські активісти допомагають внутрішньо переміщеним особам

Громадський сектор часто є лакмусовим папірцем для змін в середовищі, громаді, галузі чи цілій країні. Саме активісти стають драйверами змін чи фундаментом для підтримки. Навряд чи комусь ще був ...

Головна КД
Як волинські активісти допомагають внутрішньо переміщеним особам

Громадський сектор часто є лакмусовим папірцем для змін в середовищі, громаді, галузі чи цілій країні. Саме активісти стають драйверами змін чи фундаментом для підтримки. Навряд чи комусь ще був потрібен якийсь лакмус, аби зрозуміти першочергові потреби викликані повномасштабною війною. Вона змінила всіх і все. 

Напевно кожен другий українець та українка стали частиною боротьби. Сотні тисяч захисників і захисниць, мільйони донатерів і донатерок, безліч волонтерів і волонтерок. Саме волонтерство стало наріжним каменем громадянського суспільства нашого часу, долучається до волонтерства і громадський сектор. Хтось взявся проводити збори для військових, інші збирають гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів, дехто опікується внутрішньо переміщеними особами. 

Волинський Інститут Права теж не стоїть осторонь таких процесів. От, наприклад, минулий тиждень учасники громадської організації присвятили прихисткам. Завдяки партнерам з програми Європейський Обмін гГмбХ вдалося привезти мешканцям прихистків у Смідині, Колках і Берестечку холодильник, пральні машинки, дрібну кухонну техніку, побутову хімію, спальні комплекти та продуктові набори. 

“Важливо, що усе, що ми купуємо – це винятково необхідні речі. Ми тісно спілкуємося з представникаами прихистків та місцевою владою і, таким чином, можемо якісно реагувати на запити, які нині є у внутрішньо переміщених осіб, що там мешкають”, – розповіла виконавча директорка ГО “Волинський Інститут Права”, Ірина Гайдучик.

Минулого місяця таку допомогу організація передала для внутрішньо переміщених осіб у Рожищі, Горохові та Володимирі.

Передача допомоги для прихистку в Колках

Пральна машина для прихистку в Берестечку

Холодильник для прихистку в Смідині


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи