Як впливати на прийняття рішень у громаді, користуючись Статутом Житомирської міської ОТГ

Про те, які інструменти прямої демократії, передбачені Статутом Житомирської міської ОТГ допоможуть впливати на прийняття рішень у громаді, розповідається в інфографіці, яку підготувала НУО «Сучасний ...

Додано:
modernformat

фотона сайт
Як впливати на прийняття рішень у громаді, користуючись Статутом Житомирської міської ОТГ

Про те, які інструменти прямої демократії, передбачені Статутом Житомирської міської ОТГ допоможуть впливати на прийняття рішень у громаді, розповідається в інфографіці, яку підготувала НУО «Сучасний Формат».

Громадська участь у процесі прийняття рішень є одним із демократичних принципів і також одним із способів забезпечення демократичного врядування на місцевому рівні, оскільки забезпечує громадянам і неурядовим організаціям можливість, поряд з виборами, домогтися того, щоб їхній голос був почутий.

Багато років Житомир залишався єдиним обласним центром без затвердженого статуту, і от у 2019 році Житомирська об’єднана територіальна громада таки отримала цей важливий документ.

Щоб популяризувати Статут, НУО «Сучасний формат» провела інформаційну кампанію, роз’яснюючи дієвість інструментівгромадської участі.

Інформаційні матеріали підготовлено в рамках впровадження проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Інструменти громадської участі-min


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Завдяки скринінгу 37 людей дізналися про ТБ і розпочали лікування: результати проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз»

GIZ запускає трирічну програму підтримки «STEP IN 2 EU / EU4Business» для підсилення українського бізнесу на шляху до ЄС

Увага до екології, стану доріг, інфраструктури та акцент на молодь — суспільні пріоритети Калуської громади

Перші кроки в підприємництво для молоді: вийшов безоплатний онлайн-курс STUDBIZ

Як впливати на зміст рішень влади щодо відновлення та розвитку громад на Миколаївщині

У Києві відбулося обговорення результатів двох досліджень щодо системи організації публічної влади