Які інновації працюють на користь громад?

Створення місцевих бюджетів-2020 в інноваційному міжсекторальному ІТ-середовищі, а також дієвих планів економічного зростання та істотної мобілізації ресурсів з різних джерел - ось три основні мети ...

Додано:
Moloda_Gromada

65468143_384931122154434_3326222699239309312_n
Які інновації працюють на користь громад?
Створення місцевих бюджетів-2020 в інноваційному міжсекторальному ІТ-середовищі, а також дієвих планів економічного зростання та істотної мобілізації ресурсів з різних джерел – ось три основні мети ОТГ/ОМС після робочої зустрічі 30 представників пілотних громад Заходу, Сходу, Півдня, Півночі та Центра України протягом 24-28 червня в Біляєвці (Одеська область). Більш ретельний погляд на три мети фахівцями з цілей сталого розвитку відразу виявить SDGs 16.7, 8.9, 1A, бо йдеться про нові можливості вирішення як місцевих так і глобальних викликів. В чому полягає іноваційність?
 
group
 
Загальна ідея: усунення бар’єрів між секторами завдяки загальному ІТ-простору різних стейкхолдерів та мешканців надає можливість спростити операції між ними (взаємодію) та вирішувати місцеві питання та навіть глобальні виклики за меншу вартість. Інновація грунтується на трьох свободах: вільний доступ (мешканці, влада, бізнес, ГО) до визначення проблем, до надання пропозицій їх вирішення та підтримки запропонованих рішеніь в загальному мульти/міжсекторальному ІТ-середовищі. За потреби перегляньте останнє речення ще раз, (або перегляньте це коротке відео https://youtu.be/utsmwKXuSvA  на жаль поки тільки англійською), бо належне уявлення допоможе зрозуміти, що йдеться про справжній вибух нових можливостей для громад.
 
Screen Shot 2019-07-02 at 15.22.29
 
Саме це уявлення і мотивує пілотні громади найскоріше розробляти по-крокові плани впровадження та отримання конкретних результатів вже в 2019 році. До представників українських громад долучилися партнери з м.Комо (Італія), що мало позитивний вплив як на спільну роботу, так і на формування перспектив подальшого впровадження.
 
За бажанням дізнатись більше та/чи долучитись до Ініціативи “Розумна Взаємодія” представники ОТГ/ОМС на першому кроці мають заповнити онлайн форму за посиланням https://goo.gl/zsTTDG
 
Інна Старчікова,
директорка фонду “Молода громада”,
учасника міжнародної мережі партиципаторної демократії IOPD
партнера програми “Активні громадяни” Британської Ради в Україні
 
 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення