З пробитим колесом під «Градами»: як миколаївські рятувальники працювали на межі з окупованими територіями

В мережі з’явився короткометражний документальний фільм про роботу миколаївських рятувальників на межі з окупованими територіями. Головний герой фільму, Олександр Трофіменко, миколаївський ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

1_відео
З пробитим колесом під «Градами»: як миколаївські рятувальники працювали на межі з окупованими територіями

В мережі з’явився короткометражний документальний фільм про роботу миколаївських рятувальників на межі з окупованими територіями. Головний герой фільму, Олександр Трофіменко, миколаївський рятувальник, розповідає, як його пожежно-рятувальна частина разом з усім особовим складом щодня працює в посиленому режимі. Його сім’я евакуювалася у безпечне місце, а в родинний дім влучив артилерійський снаряд.

Короткометражний документальний фільм опублікований на каналі Платформи MY ART в YouTube за посиланням.

2_відео

5_відео

«День Конституції, 28 червня, для нас незабутній — в наш дім влучив снаряд. Розбило оселю й гараж, згорів автомобіль. Саме цьогоріч ми з дружиною планували зробити панорамні вікна з гарним краєвидом на річку. Але життя внесло свої корективи. Я перший раз в житті брав участь у ліквідації пожежі свого будинку», – каже начальник 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини Миколаївської області, Олександр Трофіменко.

Протягом минулого року 16 ДПРЧ ліквідовано 156 пожеж, з них 94 пожежі загасили після ворожих обстрілів. 12 разів надавали допомогу в підвозі громадянам води та інспектори провели 937 ідентифікацій вибухонебезпечних предметів.

«В роботі було й таке, що під час гасіння ми потрапили під обстріл і вимушені були вивести особовий склад із зони ураження. Від’їжджаючи за населений пункт, прямо неподалік нас, розірвався снаряд і уламок потрапив під колеса нашого ЗІЛа та повністю пробив покришку. Не було часу поставити запаску і щось вигадувати. Ми доїхали так – на 5 колесах, майже 30 кілометрів», – пригадує головний герой фільму.

4_відео

3_відео

Відео зняте в рамках медіапроєкту «Про що Миколаїв?», який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання