З психологічними проблемами впораюсь сам?
«Я не псих, навіщо мені говорити з психологом». «З усіма психологічними проблемами впораюсь сам». Ось такі існують стереотипи. Мовляв до психолога звертатися якось соромно. А потім ветерани ...
Додано:
lavirina
![Міфи ветеранів - психо](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2023/03/Міфи-ветеранів-психо-1024x576.png)
«Я не псих, навіщо мені говорити з психологом». «З усіма психологічними проблемами впораюсь сам». Ось такі існують стереотипи. Мовляв до психолога звертатися якось соромно. А потім ветерани замикаються в собі, цураються рідних та близьких. Як результат – руйнуються родини.
Про те, як боротися з цими міфами говоримо в черговій серії нашого проекту “Ветерани, розвінчуємо міфи” і дев’ята історія присвячена саме темі психологічної підтримки і її важливості.
Проєкт реалізується ГО “Простір Можливостей” та провадиться за підтримки Isar Ednannia.