За справою звинуваченого у тероризмі Гуменюка можна спостерігати в YOUTUBE

Спецпроект «Гучна справа» (керівник: Ірина Барило) в рамках ініціативи «Відкритий Суд» розпочав трансляцію судової справи відносно І. Гуменюка, підозрюваного у метанні гранати під стінами Верховної ...

Opened-Court
За справою звинуваченого у тероризмі Гуменюка можна спостерігати в YOUTUBE

Спецпроект «Гучна справа» (керівник: Ірина Барило) в рамках ініціативи «Відкритий Суд» розпочав трансляцію судової справи відносно І. Гуменюка, підозрюваного у метанні гранати під стінами Верховної Ради України. Спостерігати за судовими засіданнями можна за посиланням у мережі:

www.youtube.com

Спецпроект «Гучна справа» концентрує свою увагу на 20 гучних резонансних судових справах, які мають принципове значення для всього суспільства, оскільки віддзеркалюють стан всієї судової системи України (справи «Вбивство героїв небесної сотні», «Придушення протестного руху режимом Януковича», «Попов проти активістів» тощо). Такі справи викладаються у формі аналітичних довідок з наповненням фото- та відеоматеріалів, висновками експертів.

Нагадаємо, що проект Відкритий Суд об’єднує юристів та волонтерів з усієї України, які проводять відео зйомки судових засідань і забезпечують гласність і відкритість судового розгляду справ. В подальшому, відеозаписи поширюються на сайті організації www.sud.openua.tv та є у вільному доступі на ресурсі Youtube. Найбільш резонансні справи коментуються групами експертів, які мають визнану ділову репутацію та фаховий рівень. Керівником проекту Відкритий Суд є кандидат юридичних наук, правозахисник Станіслав Батрин.

Джерело : Відкритий Суд


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Вийшов другий сезон Rights Now! Podcast

На Тернопільщині ділилися кращими практиками розвитку гуманітарно-соціальної сфери

Громади Донеччини обговорили діяльність центрів підтримки громадян

ZDOROVI представляє результати шостої хвилі опитування «БАРОМЕТР»: стан системи охорони здоров'я України

«Як підготуватися до сексу»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Відсутність документів на нерухомість — одна із критичних перепон отримання компенсації через єВідновлення