Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Відбувся неймовірно цікавий і корисний захід, організований проектом DECIDE Decentralization for Improved Democratic Education у співпраці з Державною службою якості освіти України.Директор ...

Додано:
DOCCU

13
Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Відбувся неймовірно цікавий і корисний захід, організований проектом DECIDE Decentralization for Improved Democratic Education у співпраці з Державною службою якості освіти України.

Директор департаменту інституційного аудиту ДСЯО України Юрій Вергун на онлайн-зустрічі відповів на актуальні питання щодо забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації.

Яка роль ОМС як засновника у забезпеченні якості освіти?

Яка роль громади у забезпеченні якості освіти в школі?

Що є найголовнішим у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти з урахуванням карантинних обмежень?

Чи не було б доцільно частину ВСЗЯО перевести у комп’ютерну програму, яка опрацьовувала анкети, здійснювала кваліметрію і т.п.?

 Та ще багато-багато інших запитань!

А для тих, хто не мав можливості долучитися до зустрічі онлайн, відео запис вебінару:

Про Проєкт DECIDE

Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт DECIDE спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.

Проєкт DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ОТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ОТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.

Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ОТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.

Окрім того, Проєкт DECIDE сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.

Проєкт DECIDE буде реалізовуватися у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків

Після великої води: як відновлюється життя у Корабельному районі Херсона

USAID спорудив навчальний простір у Богданівці на Київщині, де російські війська зруйнували школу