Захист особи та її дітей, які постраждали від домашнього насильства

У грудні 2019 року до відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась особа  щодо представництва її ...

Додано:
KramatorskLegalaid

22
Захист особи та її дітей, які постраждали від домашнього насильства

У грудні 2019 року до відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась особа  щодо представництва її інтересів у суді по справі про видачу обмежувального припису стосовно кривдника.

Жінка із двома дітьми, одним з яких є немовля,  регулярно потерпала від фізичного, психологічного та економічного насильства від співмешканця (цивільного чоловіка).  Протягом останнього часу сумісного проживання чоловік вчиняв сварки, під час яких ображав нецензурною лайкою, принижував, залякував, застосовував до жінки фізичне насилля, навіть в присутності дитини, погрожував вбивством, чим робив її життя нестерпним. Від таких дій  чоловіка клієнтка відчувала емоційну невпевненість, нездатність себе захистити та побоювалась за свою безпеку та за безпеку своїх дітей. 

 З середини листопада 2019 до початку грудня 2019 року потерпіла не  мешкає разом із чоловіком, але він продовжує залякувати її та погрожувати фізичною розправою за допомогою мобільного телефону та особистими візитами.

Наказом Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 10.12.2019 року № 666-у для надання заявниці безоплатної вторинної правової допомоги було уповноважено заступника начальника відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги» Янинович Марину Миколаївну, яка ознайомилась з обставинами справи, зібрала всі необхідні докази та склала заяву про видачу обмежувального припису.

28.12.2019 року Костянтинівським  міськрайонним судом було винесено рішення про видачу обмежувального припису (справа № 233/9081/19).

На 6 місяців суд заборонив кривднику наближатись на відстань 200 м. до заявниці  та до постраждалих дітей в місцях їх проживання, навчання та в інших місцях її знаходження, заборонили кривднику вести листування, телефонні переговори із заявницею та постраждалими дітьми, заборонили кривднику особисто і через третіх осіб розшукувати заявницю та постраждалих дітей, переслідувати їх та спілкуватись із ними.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я