Захист прав дітей: Черкаська приймальня УГСПЛ відкрила “телефон довіри” для неповнолітніх

Віднині в Черкаських школах розміщено інформаційну брошуру з телефонами Черкаської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, зателефонувавши на які, діти зможуть повідомити про ...

Додано:
Tetiana Goncharuk

телефон довіри
Захист прав дітей: Черкаська приймальня УГСПЛ відкрила “телефон довіри” для неповнолітніх

Віднині в Черкаських школах розміщено інформаційну брошуру з телефонами Черкаської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, зателефонувавши на які, діти зможуть повідомити про правопорушення щодо них. Крім дітей на лінію довіри також можуть звертатися вчителі та батьки при порушенні прав дітей.
telefon-doviry

Таку ініціативу, яка отримала назву “Правова просвіта молоді в загальноосвітніх школах міста Черкаси та захист дітей при порушенні їх прав”, приймальня УГСПЛ у регіоні впроваджує спільно з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської області. Сторони уклали відповідний меморандум про співпрацю.12239679_1656259337979850_2761074201388140351_n «Результати звернень на “лінію довіри” будуть аналізуватися щомісячно та розроблятиметься план заходів щодо попередження порушень, які виникатимуть. Крім того, з Департаментом проводиться робота щодо заходів з протидії дискримінації, а це — встановлення пандусів, проведення роз’яснювальної роботи серед викладачів закладів, проведення уроків з дітьми на тему дискримінації», — розповідає координатор приймальні Тарас Щербатюк.

Також в навчальних закладах міста Черкаси відбудеться низка заходів щодо правової просвіти молоді та викладачів. У найближчих планах приймальні — проведення заходів з національно-патріотичного виховання молоді, до яких залучатимуть учасників АТО. До того ж, приймальня має намір брати участь у комітетах та комісіях Міської ради, що стосуються освіти молоді та які пов’язані з захистом прав дітей.

Джерело: УГСПЛ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку