Затверджено удосконалену Стратегію людського розвитку

Указом Президента України №225/2021 від 02.06.21 затверджено Стратегію людського розвитку, схвалену рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 14.05.21. Документ було розроблено ...

499030_833_1200_id28233_650x410_8_650x410
Затверджено удосконалену Стратегію людського розвитку

Указом Президента України №225/2021 від 02.06.21 затверджено Стратегію людського розвитку, схвалену рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 14.05.21.

Документ було розроблено Міністерством соціальної політики України на виконання п.3 попереднього рішення РНБОУ від 14.09.20 “Про Стратегію національної безпеки України”, він визначає цілі та основні завдання, що стоять перед державою, у сфері людського розвитку як напряму забезпечення національної безпеки України, а також індикатори досягнення цілей, що забезпечує можливість проведення моніторингу, ефективного планування, належного оцінювання соціальних інвестицій у людський потенціал.

У процесі роботи над Стратегією людського розвитку було враховано, зокрема, пропозицію Центру близькосхідних досліджень (AMES) щодо удосконалення тексту – доповнення його положеннями розділу 3.5. “Розвиток культурної спадщини та збереження національної пам’яти” про збереження та увічнення пам’яті про захисників України, борців за незалежність і жертв тоталітарних режимів, популяризацію в Україні та світі подій і видатних постатей української історії.
Враховано також пропозиції щодо необхідности методологічного та технологічного розвитку дистанційної освіти в Україні, зокрема з залученням представників бізнесу.

Рекомендації для суб’єктів владних повноважень щодо сприяння розвитку і безпеці Півдня України та країни в цілому щорічно розробляються і надаються Центром близькосхідних досліджень (AMES) у рамках проекту “Попередження конфліктів у Південній Україні“, здійснюваного за сприяння National Endowment for Democracy.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Голоси Півдня: обмін досвідом між Львовом і Херсоном для економічного відновлення та підтримки зайнятості

Ментальне здоров’я діток Березанщини, що мають особливі освітні потреби

Безпечне збереження даних: можливість для громадських організацій від Архіву Війни

Закордонні етапи Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Друга хвиля опитувань серед пацієнтів: в Україні стартує дослідження рівня доступності медичних послуг

Рушії змін. Відбулось п’яте, рекордне звітування громадського сектору Волині