“Жінка в політиці – зміни в країні!” – історія успіху учасниці проєкту

Христина Студинська учасниця проєкту «Жінка в політиці – зміни в країні» розповідає свою історію успіху, та як проєкт вплинув на її діяльність:"Даний проєкт надав мені необхідні знання та унікальну ...

IT digital coaching coders coding women жінки навчання
“Жінка в політиці – зміни в країні!” – історія успіху учасниці проєкту

Христина Студинська учасниця проєкту «Жінка в політиці – зміни в країні» розповідає свою історію успіху, та як проєкт вплинув на її діяльність:

“Даний проєкт надав мені необхідні знання та унікальну можливість заявити про себе.

Пройшовши два мотиваційно навчальних модулі, мною було отримано практичне завдання – реалізувати ініціативу для підготовки до виборчої компанії.

Час реалізації ініціативи прийшовся на розпал пандемії СОVID-19, тому вибір ініціативи був очевидним. Моя діяльність була направлена на допомогу виборцям, які постраждали внаслідок коронавірусу. Так мною було організовано команду волонтерів, що розфасувала та розвезла майже 200 продуктових наборів людям похилого віку, які знаходяться у зоні підвищеного ризику. Але на цьому я та моя команда не зупинились. Було прийнято рішення подарувати курочок багатодітним родинам, годувальники яких через карантин втратили роботу.

Завдяки реалізованим ініціативам під моім керівництвом Ініціативна група «А що зробив ти?» стала переможцем регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина» у номінації «Благодійність у соціальній сфері».

Про мою діяльність стало відомо політичним партіям, які звернулись до мене з пропозицією вступити до їх лав та балотуватись саме від них.

Набуті знання та досвіт неодмінно допоможуть мені прийти до влади і звертати з обраного шляху не збираюсь. Мені все вдасться і гендерний баланс вже на цих виборах буде змінено.”

Більше у відео:

Проект “Жінка у політиці — зміни в країні!” впроваджується БО “ФГМХ “Захист” у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я