Журналісти трьох областей вивчають англійську мову он-лайн
Це стало можливим завдяки проекту Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Навчальний курс з покращення стандартів роботи прикордонних локальних Інтернет-медіа Житомирської, ...
Додано:
ztpk
Це стало можливим завдяки проекту Асоціації професійних журналістів та рекламістів Житомирщини «Навчальний курс з покращення стандартів роботи прикордонних локальних Інтернет-медіа Житомирської, Волинської та Сумської областей» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Більш, як п’ятдесят журналістів Житомирської, Волинської та Сумської областей стали учасниками он-лайн курсу з англійської мови, який почався в листопаді минулого року та триватиме до березня 2016 року. Мотивацією вивчення англійської для багатьох журналістів стало бажання розширити можливості професійного росту, налагодження контактів для спілкування з колегами за кордоном, доступу до англомовних першоджерел. Про це вони написали в своїх заявках на участь в курсі:
«З часом втрачаєш і базові знання, якщо не маєш ні мовної практики, ні спілкування з носіями мови. Без знання англійської мови не можна рухатися далі».
«Англійська мова мені просто необхідна для того, щоб мати змогу вільно розуміти першоджерела – провідних медіа-експертів із Західних ЗМІ».
«Професійне зростання; підвищення компетентності; розширення можливостей для робочих поїздок за кордон».
«Знання англійської дасть змогу брати участь у різноманітних проектах, конкурсах, тренінгах, а, відтак, – рости професійно. Ще – це доступ до іншомовних джерел інформації».
«Хочу покращити свій рівень володіння англійською мовою, адже в майбутньому планую поїхати за кордон на стажування».
Курс проходить у формі відео уроків, практичних вправ та домашніх завдань.
По закінченню курсу всі учасники отримають відповідні сертифікати.
Крім того на сайті Житомирського прес-клубу створено англомовний хаб –концентратор новин про Україну з англомовних джерел.
Нагадаємо, що 2016 рік в Україні оголошено роком англійської мови. Її вивчення має стати одним з пріоритетів у розвитку нашої держави. Слід зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна знаходиться на 44-му місці (серед 63 країн) по володінню англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно даного рейтингу, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.
Житомирський прес-клуб