Згуртовані чистим майбутнім: у Смідинській громаді триває реалізація еко-проєкту

На вулицях села Зачернеччя стало чистіше завдяки активній шкільній молоді, яка долучилася до еко-акції. Цю подію у вересні організували Волинський Інститут Права та місцева влада.«Людей, які не ...

Зачернечч_титульна
Згуртовані чистим майбутнім: у Смідинській громаді триває реалізація еко-проєкту

На вулицях села Зачернеччя стало чистіше завдяки активній шкільній молоді, яка долучилася до еко-акції. Цю подію у вересні організували Волинський Інститут Права та місцева влада.

«Людей, які не знайомі з роботою нашої організації, може трохи здивувати, чому ми втілили цей захід. Тому, трішки поясню. З минуло року ми реалізовуємо проєкт «Супровід Смідинської ТГ у процесі реалізації заходів із охорони довкілля». Завдяки йому напрацьовуються зміни до головного планового документу громади (авт. мова йде про Стратегію розвитку) в частині екології», – зазначає керівниця Волинського Інститут Права Ірина Гайдучик.

Гайдкчик_Зачернеччя

Вона додає, що паралельно з напрацюванням змін до Стратегії, важливо, щоб жителі громади були готові до реалізації запланованого. Тому, паралельно відбуваються різноманітні заходи, які сприяють посиленню екологічної свідомості. Зокрема, тренінги та еко-акції. Щодо останнього, то такий захід влітку відбувся у Смідині, а, власне, у вересні в Зачернеччі.

Зачернеччя_1

Чому участь в заході взяла переважно шкільна молодь? Організатори зазначають, що долучитися до еко-акції запрошували всіх зацікавлених. Водночас, саме учні проявили найбільшу активність.

«Поки дорослі зайняті роботою і домашніми справами, навколо теми екології у Зачернеччі згуртувалися їх діти. Вони активно долучилися до толоки і навіть, так би мовити, змагалися між собою, хто знайде більше сміття», – розповідає Ірина Гайдучик.

Зачернеччя_2

Зачернеччя_3

По завершенню прибирання усі бажаючі мали змогу послухати гутірку та дізнатися пізнавальну інформацію про сортування сміття і компостування.

Довідково:

Захід організував Волинський Інститут Права за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»