Зустрічайте Європейський Простір на оновленій платформі

Європейський Простір запрацював на новій веб-платформі https://euprostir.org.ua/Європейський Простір, за сприяння та у партнерстві з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства, реалізує своє ...

37337855_1818579768271294_2415485484101795840_n
Зустрічайте Європейський Простір на оновленій платформі

Європейський Простір запрацював на новій веб-платформі https://euprostir.org.ua/

Європейський Простір, за сприяння та у партнерстві з Проектом ЄС для розвитку громадянського суспільства, реалізує своє нове бачення та стратегію розвитку – з фокусом на успішні кейси та інструменти.

На сайті можна дізнаватись усю актуальну інформацію щодо грантів, освітніх програм, ефективних практик громадських організацій, знайомитись з візіями розвитку громадянського суспільства. 

EuProstir також розповідає про успішні кейси проектів громадських організацій, які здобули грантову підтримку ЄС.

На платформі з’являтиметься ще багато нових розділів з цікавими корисностями - про які одразу ж повідомлятимемо Вам!

Завдяки англомовній версії сайту – про цікаві теми, практики і важливі ініціативи, що реалізуються в громадському секторі України, має змогу дізнаватись і міжнародна спільнота. 

Аби завжди бути в курсі нових можливостей Європейського Простору – підписуйтесь на розсилку https://bit.ly/2LjdVAO

 Не забувайте відстежувати цікаві оновлення на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/EuProstir/ та у Twitter https://twitter.com/EuProstir

 


Мета Європейського Простору - створення та поширення знань, можливостей, успішних історій, які б сприяли обміну досвідом, надавали експертний інформаційний супровід проєвропейським громадським організаціям, заохочували діалог та широке обговорення візій розвитку громадянського суспільства.

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні створено задля зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні. 

Метою проекту є надання технічної допомоги тим організаціям громадянського суспільства, які прагнуть до розвитку суспільства в Україні, виходячи з цінностей Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я