БО БФ “Центр взаємодопомоги “Спасемо Україну”

Форма реєстрації: Благодійна організація

Спасемо Україну - центр взаємодопомоги

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса: вул. Герцена, 6

Телефони: +380638022294

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Федченко Олексій Миколайович

Місія організації

Центр взаємодопомоги «Cпасемо Україну» – це платформа, створена для координації діяльності і взаємодії десятків благодійних організацій і 165 волонтерів, що надають допомогу в прифронтових містах на сході України. Виникнувши спочатку як «гаряча лінія» для евакуації людей c влітку 2014 року, «Спасемо Україну» незабаром розрісся до масштабів фонду, який забезпечує централізацію і координацію взаємодопомоги волонтерів, організацій і християнських церков в десятках населених пунктів, а також збалансовування потреб і можливостей в зоні АТО і місцях компактного поселення людей, які опинилися у вкрай складних життєвих обставинах в результаті трагічних подій на сході України. На сьогодні наш фонд охоплює усю буферну зону вздовж лінії розмежування на Донбасі, маючи волонтерські центри допомоги в 26 населених пунктах.

Ми надаємо продуктову і непродуктову гуманітарну допомогу багатодітним сім’ям, які мешкають в зоні АТО, соціально незахищеним громадянам, до яких відносяться діти, матері-одиначки, люди з інвалідністю і пенсіонери, а також вимушеним переселенцям зі сходу України. Важливим напрямом діяльності Центру взаємодопомоги є сприяння в наданні кваліфікованої медичної допомоги і соціальної реабілітації дітей із зони конфлікту, яке здійснюється за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

Фонд, співпрацюючи з донорами і міжнародними партнерами, веде активну роботу за вже існуючими напрямами, при цьому створюючи і розвиваючи нові проекти, спрямовані на дитячі реабілітаційні програми, допомогу дітям з особливими потребами і нужденним людям на сході нашої країни.

Фонд «Cпасемо Україну» був визнаний Організацією Об’єднаних Націй і включений в її план гуманітарного реагування 2016 як організація-учасник, рекомендована ООН для фінансування міжнародними партнерами. Фонд війшов у топ-25 українських благодійників 2015 р. за версією журнала “Новое время” і Національного рейтингу благодійників.
Наших численних волонтерів-місіонерів на Донбасі ви можете впізнати по яскравих помаранчевих жилетах з написом «Молимося за мир». Ми віримо, що абсолютна більшість громадян нашої батьківщини мріють про мир і прагнуть до нього, а любов і добро в серці – нас до нього наближають.

Ми вдячні Вам за підтримку і допомогу, яка приходить нам з усієї України і всього світу і дає можливості і натхнення сповідувати нашу місію: «Cпасаючи людей, cпасемо Україну!»

Сьогодні кожне регіональне відділення Центру активно веде благодійну діяльність у своєму місті. Потреба в централізованому управлінні була продиктована життям, адже напрямки і характер допомоги в зоні АТО та на місцях компактного проживання переселенців розвивались дуже нерівномірно. Збалансувати потреби і можливості, скоординувати маршрути і динаміку допомоги – ось для чого і було створено Центр взаємодопомоги «Спасемо Україну».

Діяльність Центру базується на взаємодії волонтерів та регіональних представників Центру.

Структура Організації:

— Call-центр (прийом дзвінків, розселення, юридична консультація, статистика).
— Гуманітарний відділ (координація вантажів, облік надходжень, закупівля і розподілення надходжень).
— Відділ журналістики (висвітлення подій, медіа-зв’язок, залучення волонтерів).
— Проектний відділ (розробка та ведення проектів, пошук, напрямки розвитку).
— Регіональні представники (надання гуманітарної та продуктової допомоги, евакуація, розселення та ін.)

Напрямки діяльності фонду:

— евакуація;
— розселення;
— гуманітарна допомога;
— соціальна реабілітація дітей;
— відновлення зруйнованих міст;
— відкриття їдалень в зоні АТО;
— адресна допомога.

Категорії одержувачів допомоги:

— діти сироти;
— сім’ї з дітьми;
— багатодітні сім’ї;
— прийомні сім’ї;
— опікунські сім’ї;
— дитячі будинки сімейного типу;
— пенсіонери;
— інваліди;
— сім’ї, які перебувають в тяжких життєвих ситуаціях.


Останні публікації цього розділу:

Громадська організація "Спілка ініціаторів змін"

Громадська організація "Правопростір"

Благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація Волонтери Без Кордонів»

БО БФ "Жовто Блакитні Крила"

Благодійний фонд ADRA Ukraine

Український Благодійний Альянс

Коментувати не дозволено.