Університет банківської справи налагоджує співпрацю з Йорданією

З 5 вересня 2015 року проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Університету банківської справи Олексій Другов у Йорданському Хашимітському Королівстві. Робоча поїздка ...

Йорданія
Університет банківської справи налагоджує співпрацю з Йорданією

З 5 вересня 2015 року проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва Університету банківської справи Олексій Другов у Йорданському Хашимітському Королівстві.

Робоча поїздка відбулася в рамках співробітництва з рекрутинговою компанією «Альмаджид Глобал”, що займається організацією закордонного навчання йорданської молоді. Щорічно ця фірма направляє в Україну 50 і більше бажаючих здобувати освіту саме в нашій країні. Загалом в Україні (переважно у медичних вищих навчальних закладах) навчаються більше 400 студентів з Йорданії.

Під час зустрічі з Надзвичайним та повноважним Послом України в Йорданії доктором Сергієм Паско було обговорено питання економічних та соціально-культурних зв’язків, проблем візової підтримки та навчання йорданських студентів в українських вищих навчальних закладах.

За словами Олексія Другова, посол пообіцяв усіляку підтримку Університету в питаннях співробітництва та запросив взяти участь у Міжнародній виставці та конференції з питань вищої освіти на Близькому Сході «TA’LEEM». Захід проходитиме 2-4 листопада 2015 року під патронатом Прем’єр-міністра Йорданії Абдалла Нсура та за підтримки Міністерства вищої освіти та наукових досліджень Йорданії.

Під час зустрічі з директором Департаменту акредитації закордонних університетів д-ром Моххамедом Аль-Збуном, що відбулась у Міністерстві вищої освіти та досліджень Йорданії було досягнуто домовленості про співробітництво з Університетом банківської справи.

“В Аммані створено цілий науково-технічний центр, що складається з декількох університетів, науково-дослідних центрів, технопарку. Він займає цілий район міста. Якості освіти тут приділяють велику увагу”, – каже Олексій Другов.

Йорданія дуже відповідально ставиться до закордонного навчання своїх студентів. Кожен закордонний заклад, що прагне навчати йорданців проходить детальну акредитацію у міністерстві. Необхідно заповнити детальну анкету, що включає в себе інформацію про усі навчальні програми та викладачів Університету, погодити її в МОНі, МЗС, Посольстві Йорданії в Україні .

“У міністерстві кажуть, що прагнуть забезпечувати фахівцями не тільки Йорданію але й весь Близький Схід, тому дуже велику увагу приділяють якості підготовки студентів закордоном. У міністерстві зацікавились нашими програми подвійних дипломів та досвідом їх впровадження, а також системою якості ISO, що діє в Університеті», – підкреслив Олексій Другов.

Співробітництво з Йорданією є стратегічним, вважає проректор УБС Олексій Другов, адже ця держава наразі залишається однією з небагатьох стабільних країн на Близькому Сході, що є  надзвичайно привабливо з точки зору туризму та розвитку бізнесу. 

****

Університет банківської справи – вищий навчальний заклад, який має IV рівень акредитації, створений відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.06.2006р. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій та бізнесу у м. Києві. Розпорядженням Кабінету Міністрів України №666-р від 24.06.2015р. Університет банківської справи з 1 вересня 2015 року передано з управління Національного банку України до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

 

Контактна особа:

Панченко Ольга Вікторівна

Прес-служба Університету банківської справи

тел.: +38 (044) 425-02-06

E-mail: [email protected]

URL: www.ubs.edu.ua


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Голови громад Донеччини вивчають інструменти залучення додаткових ресурсів

Стратегії як інструменти сталого розвитку громад Кіровоградщини

Академія української преси розкриває секрети взаємодії зі штучним інтелектом

Дві українські команди увійшли до десятки фіналістів Foodathon 2024

Як покращити Методику місцевих енергетичних планів: DiXi Group підбив підсумки проєкту з розробки МЕПів для громад

«Дорослішання: поговоримо по-юридичному»: уЛьвові відбулася лекція для школярів