Полтавській міській раді пропонують розповісти про роботу щодо знешкодження аварійно-небезпечних дерев

Велика кількість аварійно-небезпечних дерев, що знаходяться в кожному мікрорайоні нашого міста є великою загрозою для мешканців м. Полтава. Ці дерева з року в рік загрожують безпеці громадян та  ...

Додано:
socium.pl

дерева у Полтаві
Полтавській міській раді пропонують розповісти про роботу щодо знешкодження аварійно-небезпечних дерев

Велика кількість аварійно-небезпечних дерев, що знаходяться в кожному мікрорайоні нашого міста є великою загрозою для мешканців м. Полтава. Ці дерева з року в рік загрожують безпеці громадян та  мають неестетичний вигляд. Багато таких дерев є і в центральній частині міста, в Подільському, Шевченківському, Київському районах міста.

 lXdhQ00OKAA RJm6fUZzd8w

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», метою якого є зменшення травматизму в місті, ми звернулися із рядом запитань, відповіді на які полтавці мають знати, а саме: 

  • Хто є виконавцем робіт із знешкодження аварійно-небезпечних дерев в м. Полтаві, на яку суму укладені договори?
  • Чому ця робота знаходиться в незадовільному стані (такі дерева слугують загрозою для мешканців не один рік)?
  • Скільки було знешкоджено таких дерев в 2016 та 2017 роках, кожною організацією з ким було укладено такі угоди (адреси, за якими було знешкоджено такі дерева з зазначенням висоти дерева)?
  • Яка загальна кількість таких дерев, що є небезпечними і чому вони не знешкоджені, як є аварійними кілька років?

Також, місцеву владу попрохали взяти питання організації знешкодження аварійно-небезпечних дерев на контроль, прискорити роботу щодо їх ліквідації, адже із наближенням зимового періоду ці дерева будуть нести ще більшу загрозу, вважає перший заступник директора ПОБО «Асоціація паліативної та хоспісої допомоги», керівник цього проекту Андрій Олєйніков.

Полтавцям незрозуміло, що це за такі «організації», які «знешкоджують» небезпечні дерева за бюджетні гроші, а ми спостегагаємо такі дерева всюди, та постійно бачимо сюжети, як дерево впало та когось травмувало, або пошкодило майно і при цьому немає відповідальних.

запит


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями